Jak manifestować wygląd? Prawo przyciągania na co dzień

Marzysz o tym, żeby zmienić coś w swoim wyglądzie, lecz wzdrygasz się na samą myśl o inwazyjnym zabiegu? A może chcesz schudnąć, ale jednocześnie jeść to, co kochasz, zamiast liczyć kalorie? Mamy dobrą wiadomość. Prawo przyciągania, czyli manifestowanie życzeń do Wszechświata (z pełnym zaufaniem, że niedługo się spełnią), sprawdza się nie tylko w kwestii pieniędzy, miłości lub wymarzonej pracy. Ta metoda działa również na wygląd zewnętrzny. Tak, manifestując, osiągniesz każdy rezultat i wyrzeźbisz swoje ciało za pomocą myśli. Zaczniesz spoglądać w lustro z uśmiechem. Jedyne, czego potrzebujesz, to odpowiednie duchowe nastawienie. 

Przeczytaj te słowa: manifestacja umożliwia całkowitą zmianę wyglądu. Twój stan zewnętrzny odzwierciedla to, jak czujesz się w środku i co o sobie myślisz. 

Odpowiednia intencja połączona z działaniem poprawi twoją relację z własnym ciałem. Manifestacja na utratę wagi, pozbycie się trądziku czy nawet zapuszczenie włosów naprawdę działa i powinnaś przystąpić do niej już dziś. Jak manifestować wygląd? Oto 5 kroków, które ci w tym pomogą. Nie rezygnuj ze swoich urodowych intencji. 

Prawo przyciągania - podstawowe zasady >>

Ustal konkretne cele dotyczące wyglądu

Pierwszym krokiem do zamanifestowania zmian w wyglądzie fizycznym jest dokładne określenie, czego chcesz. Postaw na konkrety, zamiast ustanawiać sobie 10 różnych celów. Twoja energia nie może być rozproszona. Przeciwnie, powinnaś mocno się skupić. Chwyć swój dziennik manifestacji i zapisz w nim zmiany, które chcesz zobaczyć w swoim wyglądzie. Dokładnie opisz intencję, jaką próbujesz zamanifestować. Przykładowo, jeśli pragniesz mieć szczuplejszą sylwetkę, nie pisz „chcę schudnąć”, tylko rozwiń to pragnienie. Napisz, ile kilogramów chciałabyś zrzucić i co zrobisz ze swoim "nowym ciałem". Wyobraź sobie, jak się poczujesz, kiedy spojrzysz w lustro i zobaczysz w nim swoją wymarzoną figurę.