Rozmowy z obserwatorami 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber Support (@justinbieberssupport) Mar 16, 2020 o 3:31 PDT

Justin Bieber ostatnio całe popołudnia spędza na instagramowych rozmowach live ze swoimi fanami i przyjaciółmi. Artysta zamiast jedynie odpowiadać na pytania obserwatorów zadawane w komentarzach, dodaje uczestników live do swojej transmisji i sam zadaje pytania. O co pyta? Głównie o politykę walki z koronawirusem w danym kraju i jak stosują się do niej obywatele. Justin szczególnie wziął sobie do serca (co nas niezmiernie cieszy) jak ważne jest uświadamianie swoich fanów w kwestii pandemii i tego jak w jej obliczu postępować. Bieber stara się robić to codziennie - dołączycie do jego transmisji live? 

"High School Musical" The Reunion 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Ashley Tisdale (@ashleytisdale) Mar 16, 2020 o 11:26 PDT

"We're all in this together" to piosenka do której w finale pierwszego filmu z serii "High School Musical" tańczyli główni bohaterowie. Ashley Tisdale podczas domowej kwarantanny przekonała się, że wciąż pamięta układ jaki towarzyszył temu numerowi. Aktorka nagrała z nim TikToka, a fani oszaleli. Do Tisdale dołączyła część pozostałych aktorów filmu, m.in. Corbin Bleu i Monique Coleman, a także Vanessa Hudgens, która postanowiła nieco zmodyfikować wyzwanie Ashley. Zac, czekamy na Ciebie! 

Domowe koncerty live

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez John Legend (@johnlegend) Mar 17, 2020 o 9:48 PDT

Tęsknice za koncertami? Koniecznie odwiedźcie Instagram Johna Legenda. Muzyk podczas kwarantanny daje domowe koncerty live, a jego publicznością są żona Chrissy i córeczka Luna. W trakcie jednego z nich mieliśmy okazję usłyszeć m.in. "All of me" i "Preach". John postanowił też nominować do jego "koncertowego wyzwania" innych muzyków - wytypowany został Charlie Puth i Miguel. 

Jak spędzają ten czas inne gwiazdy? Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.