Rosyjska modelka podczas spaceru ze swoja córeczką Leą, "galopowała" po ulicach Nowego Jorku w spektakularnych kozakach w charakterystyczny deseń w zebrę, sprawiając, że jej codzienny outift nabrał nieco luzu i nonszalancji. Buty w animal prints pochodzą z kolekcji znanej i rozpoznawalnej za granicą polskiej projektantki Magdy Butrym, która w ostatnim czasie rozgościła się na dobre w garderobie supermodelki. Prezentowane buty z włosia kucyka, ze spiczastym noskiem i nadrukiem zebry można zakupić na oficjalnej stronie projektantki. Za ten modny element garderoby trzeba zapłacić wcale niemało, bo aż około 6000 zł.

Tak charakterystyczna oprawa w postaci butów potrzebuje jednolitego tła i tu naprzeciw wychodzi nieśmiertelny black total look, składający się z legginsów od popularnej marki Calzedonia, połączonych z klasycznym elementem, a mianowicie obszerną marynarką od prestiżowej wytwórni z Nowej Zelandii, Paris Georgia. Tę dwurzędową marynarkę można zakupić w cenie 3193 zł. Rosjanka do stroju dobrała świetnie współgrające z jej stylizacją dodatki w tej samej kolorystyce. Luksusową skórzaną torbę od marki Elleme Paris w cenie blisko 1700 zł oraz owalne okulary przeciwsłoneczne od francuskiej marki Givenchy. Dopełnieniem looku Iriny była złota biżuteria od amerykańskiej projektantki - Jennifer Meyer.

Irina Shayk to mistrzyni miejskich stylizacji słynąca ze spektakularnych wyborów, które zawsze pozostają nieodłącznym elementem każdego jej stroju. W końcu mówi się, że sukces całej stylizacji tkwi we właściwie dobranych dodatkach.