Na początku czerwca światowy show-biznes obiegła informacja, że Bradley Cooper i Irina Shayk rozstali się po czterech latach związku. O problemach pary plotkowano od dawna, ale ten news i tak zaskoczył wiele osób. Fani filmu "Narodziny gwiazdy" byli przekonani, że chodzi o relację z Lady Gagą, czyli partnerką Coopera na planie tej słynnej produkcji. Wielbiciele "A Star is Born" chętnie widzieliby tę ekranową parę w związku także poza planem. Wokalistka chętnie opowiadała o pracy z debiutującym reżyserem, a ich wspólny występ na rozdaniu Oscarów był szeroko komentowany. Irina jednak stała spokojnie u boku swojego partnera. Do czasu... "Bradley Cooper i Irina Shayk zakończyli swój związek" - podał magazyn People. Jeszcze tego samego dnia internet obiegły zdjęcia, jak Irina idzie ulicą z walizką. Potem modelka wzięła udział w kilku pokazach w Mediolanie, czy w sesji zdjęciowej dla jednej z marek bieliźnianych. Następnie do mediów trafił news, że to gwiazda modelingu zerwała z Cooperem, a od kilkunastu godzin wszyscy zastanawiają się, czy to nie był po prostu blef. Czy Bradley Cooper i Irina Shayk nadal są w związku?

Jak wygląda córka Bradleya Coopera i Iriny Shayk? >>

Irina Shayk pierwszy raz skomentowała swój związek z Bradleyem Cooperem. Co powiedziała? >>

Bradley Cooper i Irina Shayk zawarli porozumienie w sprawie opieki nad córką. Co postanowili? >>

Irina Shayk i Bradley Cooper nie rozstali się? Nadal są razem?

Gdy tylko podano, że Irina Shayk i Bradley Cooper zerwali dziennikarze nie mogli podać oficjalnej przyczyny. Dywagowano, że chodzi o ich różnice w charakterach, sposobie życia, czy o plany na przyszłość. Kilka godzin temu na amerykańskich serwisach internetowych pojawiło się doniesienie, że wcale nie doszło do rozstania słynnej pary. Dowód? W ubiegły weekend 44-letni Bradley Cooper był widziany w Nowym Jorku, a dokładnie nieopodal apartamentu młodszej o 11 lat Shayk. Aktor miał na sobie koszulę od marki Burberry. Dlaczego ten detal jest tak ważny? Dzień wcześniej paparazzi przyłapali Irinę Shayk z córką na spacerze. Obie miały na sobie sukienki ze słynną kratką, co więcej, Rosjanka jest ambasadorką domu mody i przyjaciółką Riccardo Tisci. 

Czyżby to ubrania miały świadczyć, że Irina Shayk i Bradley Cooper nadal są razem? Niektórzy twierdzą, choć wydaje się to trochę niedorzeczne, że była to po prostu przemyślana strategia marketingowa. Nikt nie może uwierzyć, że to był tylko przypadek...

Bradley Cooper i Irina Shayk spotykali się (a może nadal są razem?) od 2015 roku. Wcześniej Amerykanin był związany m.in. z Suki Waterhouse, Zoe Saldaną, oraz Renee Zellweger, a także z z Jennifer Esposito, z którą wziął ślub w 2006 roku (jednak do rozwodu doszło 122 dni później). Irina Shayk przez kilka lat była w związku z Cristiano Ronaldo.