Hisense: inteligentna łazienka na wyciągnięcie ręki

Prysznic czy wanna? Kamień czy płytki? Czerń czy biel? Do długiej listy (kolejnych i kolejnych) wątpliwości pojawiających się na etapie urządzania łazienki dochodzi jedno, niezwykle istotne pytanie. Które sprzęty wybrać, żeby... wygrać?

Myśl o stercie ubrań, które czekają na odświeżenie, przyprawia cię o zawrót głowy? Doskonale znamy ten stan. Przedstawiamy ci zatem urządzenia, które zmienią twoje podejście do tego tematu o 180 stopni. Pralka, suszarka albo suszarko-pralka Hisense – te sprzęty sprawią, że codzienne obowiązki, nawet jeśli dotąd były dla ciebie przykrą powinnością, staną się czymś, co polubisz. Są stylowe, pojemne i bardzo praktyczne.

Poniżej znajdziesz więcej argumentów przemawiających za tym, że warto się nimi zainteresować. Postaw komfort, higienę i domowy budżet na 1. miejscu. Doceń zalety technologii. 

Materiały prasowe

Codzienny komfort z serią Hisense

Nowa generacja serii Hisense 5S zachwyci zarówno wszystkich fanów innowacyjności, jak i tych, którzy cenią sobie codzienny komfort. Inteligentne pralki, suszarki oraz pralko-suszarki cechuje bowiem niezwykła łączność. Aplikacja ConnectLife pomoże ci odrzucić codzienną rutynę i znacznie wygodniej (oraz ekonomiczniej) zarządzać procesem prania i suszenia. To ogromna oszczędność czasu. Teraz naprawdę łatwo jest skonfigurować i podłączyć pranie lub suszenie.

Materiały prasowe

Co więcej, pralka powiela program prania do suszarki, która automatycznie wybiera programy suszenia, znacznie oszczędzając twój czas na dodatkowej obsłudze.

Co powiesz na mądrzejszy, prostszy styl życia?

Warto również wspomnieć m.in. o funkcji Auto Dozowania w pralkach. Seria 5S posiada zasobnik o pojemności 1000 ml na płyn do prania i zasobnik o pojemności 500 ml na płyn zmiękczający. Jedna dawka detergentu wystarczy, żeby użyć pralki aż 24 razy(!). Pralka automatycznie dobierze precyzyjne dozowanie detergentu lub środka zmiękczającego na podstawie wagi ubrań.

Psst, urządzenie samo komunikuje, kiedy detergent się wyczerpie. 

Materiały prasowe

Suszarka lub pralko-suszarka Hisense to absolutny must-have dla osób, które narzekają na brak czasu i przestrzeni. Odświeżanie jonizacją to game changer. Specjalny program odświeżania z użyciem jonów szybko usunie nieprzyjemny zapach z ubrań, sprawiając, że będą czyste i świeże w... 10 minut. Wbudowany czujnik monitoruje resztkową ilość wody i temperaturę, automatycznie regulując czas suszenia. To pomaga zaoszczędzić czas i energię oraz, co bardzo istotne, uniknąć nadmiernego uszkodzenia odzieży. 

Hisense Quick Dry 30' to z kolei program suszenia, dzięki któremu w zaledwie 30 minut uzyskasz takie same i satysfakcjonujące wyniki suszenia, jak w przypadku zwykłych programów. How cool is that?

Materiały prasowe

Na tym jednak nie koniec!  Bęben przestaje się nagrzewać i obraca się z przerwami co 5 minut, skutecznie zapobiegając zbyt długiemu pozostawaniu ubrań w tej samej pozycji (właśnie ten element powoduje powstawanie zagnieceń). Chyba nie musimy dodawać, że mniej zagnieceń = łatwiejsze prasowanie?

Elastyczny stojak do suszenia pozwala natomiast swobodnie decydować o przestrzeni do suszenia. Buty, pluszowe zabawki czy ubrania wykonane z kaszmiru... Wszystkie, nawet najdelikatniejsze elementy, dzięki Flex Rack, będą nie tylko suche, ale również bezpieczne. Przy okazji, znajdziesz tu też funkcję delikatnego suszenia, które... naśladuje energię słoneczną. Gentle Dry wykazuje bowiem niską temperaturę do suszenia ubrań i, tym samym, idealnie nadaje się do delikatnych tkanin oraz delikatnych rzeczy. 

Funkcja odwracania drzwiczek to kolejne, cenne udogodnienie. W zależności od pozycji ustawienia suszarki na pralce albo po lewej lub prawej stronie obok pralki, bez problemu dostosujesz kierunek otwierania drzwi w suszarce. Unikając kolizji, łatwiej i szybciej przełożysz pranie z pralki do suszarki.

Higiena i spektakularna czystość? Proszę bardzo!

Uwielbiasz higieniczną, perfekcyjną czystość? Trzymaj alergie z daleka od twojego prania! Postaw na pranie parowe z urządzeniami Hisense 5S! Para o wysokiej temperaturze jest uwalniana z dna bębna. Co więcej, w pełni penetruje ubrania. Pomoże to wyeliminować 99,99% Escherichia coli i Staphylococcus aureus, które mogą być przyczepione do ubrań. Te urządzenia pomogą ci też usuwać bakterie poprzez czyszczenie bębna i szuflady. Funkcja Pure Jet umożliwi również usuwanie zanieczyszczeń z drzwiczek i uszczelki.

Materiały prasowe

... a jeśli twoje ubrania są mocno zabrudzone lub poplamione, bez obaw. Smart Wizard spieszy z pomocą! Wybierz rodzaj tkaniny, kolor, stopień zabrudzenia i inne plamy, a pralka wypierze twoje ubrania z idealną kombinacją odpowiedniej temperatury, czasu i wody. Niech wszystkie elementy twojej garderoby będą w jak najlepszym stanie!

Materiały prasowe

Zadbaj o domowy budżet

Trzymaj rękę na pulsie. Urządzenia Hisense umożliwią ci też monitorowanie kosztów energii w każdym momencie. Analizuj skumulowane oszczędności wody oraz elektryczności i to, ile pieniędzy zaoszczędzisz - te informacje będą opracowywane personalnie, na podstawie danych z twojego użytkowania.

Dodatkowo możesz prać więcej i szybciej. Nic dziwnego, pralkę Hinsense zaprojektowano z myślą właśnie o intensywnym życiu. Nie tylko skraca ona czas i koszty prania, ale też zapewnia wiele szybkich programów prania, aby spełnić indywidualne potrzeby użytkownika. Wybierz zatem program 15 albo 49 minutowy (są dostosowane na 1 kg ubrań albo połowę wsadu prania).

Materiały prasowe

Pamiętaj – inteligentne rozwiązania w twoim mieszkaniu to gwarancja prostszego życia. 


Nazwy modeli Hisense:

Pralka

WF5S1045BW/PL

Suszarka

DH5S102BW/PL

Pralko-suszarka

WD5S1045BW/PL