ELLE Beauty Podcast: "Pielęgnacja włosów" 

W końcu dojrzałyśmy do tego, aby pielęgnacji włosów nie traktować po macoszemu. Liczba włosomaniaczek rośnie w zastraszającym tempie, a razem z nią ilość pielęgnacyjnych opcji, które zalały perfumeryjne półki spod znaku haircare. Po co warto sięgnąć? I z ilu tak właściwie pozycji powinna się składać nasza codzienna rutyna? 

Metamorfozy włosów są fajne, ale to pielęgnacja jest najważniejsza. To, co teraz dostarcza nam branża beauty, to zupełnie inny level haircare. Włosy trzeba pielęgnować i starać się to robić codziennie. 

Tłumaczy fryzjer. O prawidłowej pielęgnacji pasm nie tylko pod prysznicem, a także o maskach, szamponach, odżywkach, olejkach i zapachach do włosów, których warto szukać w perfumeriach Douglas, i które przetestowaliśmy na własnej skórze, rozmawiamy z Bartkiem Januszem. Na nowy odcinek ELLE Beauty Podcast zaprasza Aleksandra Charzewska: 

Posłuchaj także: Jak się starzeć i nie stracić głowy? O filozofii smart aging, która troszczy się o nasze zmarszczki, a nie z nimi walczy, rozmawiamy z Klaudią Witczak w nowym odcinku ELLE Beauty Podcast