Taco Hemingway i Iga Lis - związek tej dwójki w końcu został potwierdzony! Nie jest to co prawda oficjalne wspólne zdjęcie, ale jednak bardzo wymowny post. Iga Lis wrzuciła wczoraj na swoje konto na Instagramie @iga_lis fotografię, którą podpisała: "à Paris!". To analogowe zdjęcie, wykonana przez jej chłopaka, Taco Hemingwaya, na co wskazuje oznaczenie jego instagramowego profilu. Iga pozuje na nim na tle francuskich kamienic, ubrana w klasyczne dżinsy i czarny golf. 

Quiz: Która piosenka Taco Hemingwaya jest o Tobie?>>

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Iga Lis (@iga_lis) Paź 31, 2018 o 1:22 PDT

Czy Taco Hemingway i Iga Lis są razem?

O związku Igi Lis i Taco Hemingwaya plotkowało się od maja. Osiemnastolatka pojawiła się na okładce "Szprycera", a internauci doszukali się m.in. zdjęcia z sygnetem rapera na jej Instagramie. Para podróżowała razem i została sfotografowana w objęciach na wakacjach w Sopocie. Mówi się też, że odważne miłosne teksty z nowej płyty Taco Hemingwaya "Cafe Belga" są kierowane właśnie do Igi Lis. Jednak raper oraz córka Kingi Rusin i Tomasza Lisa nie chcą się afiszować i bardzo strzegą swojego życia prywatnego. Do tej pory ani ona, ani Taco Hemingway nie decydowali się na upublicznianie swojego związku. Aż do teraz, kiedy Iga Lis postanowiła oznaczyć go na zdjęciu - czy to znaczy, że przestaną ukrywać co ich łączy?

Zobacz: Cytaty o miłości Taco Hemingway - "Cafe Belga">>

Iga Lis, która porzuciła karierę modelki i stroni od showbiznesu, rozpoczęła właśnie studia w Londynie. Według doniesień, raper zamieszkał w brytyjskiej stolicy ze swoją dziewczyną. Może większa swoboda z dala od Polski pozwoli ich związkowi rozkwitnąć?