Horoskop tygodniowy 2020 dla każdego znaku zodiaku:

Baran

Ostatnie miesiące nauczyły cię pokory. Kiedy Mars znajduje się w retrogradacji, tracisz kontrolę nad swoim życiem. Czujesz wyczerpanie i brak motywacji, wbrew ognistemu temperamentowi. Na szczęście ruch wsteczny twojej planety dobiegnie końca w już tym tygodniu. Rozpoczynasz proces odradzania się z popiołów. Za chwilę poczujesz, że odzyskujesz siły, a szczęście znów się do ciebie uśmiechnie.

Byk

W tym tygodniu powinnaś skupić się na związkach. Czy prawda to fundament twoich relacji? Zamiast podwyższać poprzeczkę partnerowi, popracuj nad własnymi cechami charakteru. Czasami wystarczy, że zmienisz ton głosu lub powstrzymasz się przed drobną uwagą, a unikniecie zbędnych konfliktów i zacieśnicie łączącą was więź. Zdobądź się na więcej wyrozumiałości. 

Bliźnięta

Marnujesz czas na analizowanie rzeczy, na które nie masz żadnego wpływu. Podejmujesz w głowie setki decyzji i próbujesz przewidzieć ich konsekwencje. W efekcie zaczynasz martwić się na zapas, co nie wpływa dobrze na twój stan psychiczny. Zjawiska dziejące się w tym tygodniu mogą sprawić, że złe emocje wezmą górę. Rób wszystko z umiarem i zachowaj ostrożność. Miej się na baczności - ktoś spróbuje cię zranić. 

Rak

Odnosisz sukcesy, lecz zamiast się cieszyć, stajesz się coraz bardziej nieufna. Im więcej osiągasz, tym większy jest twój lęk przed rozczarowaniem. Zamiast poddawać się wątpliwościom, krocz do przodu zgodnie z głosem swojego serca. Znaki wodne powinny zawsze polegać na wrodzonej, silnej intuicji. Możesz być ostrożna, ale nie do przesady. Nie pozwól, żeby strach blokował kreatywność. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>