Horoskop tygodniowy 2021 na marzec:

Baran

W sezonie Ryb słońce przechodzi przez twój dwunasty dom związany z duchowością. Tym samym zachęca cię do doświadczania wszystkiego w pojedynkę oraz zagłębiania się w swoje wnętrze. Jesteś głodna wiedzy i stajesz się gotowa do tego, aby zmierzyć się z nowymi wyzwaniami. Twoja wizja przyszłości zaczyna się rozjaśniać. Spróbuj połączyć się z innymi ludźmi, żeby wcielić w życie swój genialny plan. 

Byk

W tym tygodniu będą kusić cię pieniądze, może nawet oferta szybkiego zarobku. Najbliższe dni sprzyjają planowaniu budżetu oraz analizie potrzeb materialnych. Wyznacz sobie nowy cel finansowy i postaraj się włożyć w niego całe swoje serce. Zacznij się wzbogacać, wykonując zawód, który pokrywa się z twoimi marzeniami. Ta ścieżka tylko na początku jest trudna, lecz z czasem pieniądze same do ciebie przyjdą. 

Bliźnięta

Nareszcie odetchniesz z ulgą po stresach ostatnich tygodni. Sytuacja finansowa ulegnie poprawie. Świat staje się bardziej otwarty na oferowane przez ciebie usługi. Pokaż, nad czym tak długo pracowałaś i przygotuj się na sukces. Skup się na komunikacji w mediach społecznościowych, żeby poszerzyć krąg swoich odbiorców. To, w co włożysz energię na dniach, przyniesie spore zyski pod koniec miesiąca.

Rak

Woda to twój żywioł, a więc w sezonie Ryb płyniesz z prądem i ufnie dryfujesz do brzegu. Zaczynasz pragnąć przygód oraz doświadczeń, będących odskocznią od codziennej rutyny. Nie lekceważ żadnej okazji na ekscytujące, szalone przeżycia. Mogą z nich wyniknąć niesamowite historie, które poszerzą twoją świadomość, tym samym posuwając cię do przodu w karierze. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>