Horoskop tygodniowy - pełnia w Pannie 2024

RYBY

Rozpoczął się sezon Ryb. Słońce przez cały miesiąc będzie grzać w Twoim znaku zodiaku. Bądź jednak świadoma, że lutowa pełnia położy nacisk na Twoje relacje. To ważny moment, aby szczerze określić, czego oczekujesz od swojego partnerstwa. Czy tkwisz w toksycznym związku ze względu na przywiązanie? Sytuacje, jakie wyjdą na jaw w tej fazie, zmuszą Cię do głębokich przemyśleń. 

BARAN

W tym tygodniu upewnij się, że o siebie dbasz. Pełnia w Pannie pomoże Ci uporządkować Twój harmonogram. Zmień priorytety. Włóż wysiłek w poprawę swojego samopoczucia. Pora zwiększyć dawkę snu, relaksu i pielęgnacji. Praca jest ważna, ale nie na tyle, abyś w jej imię poświęciła własne dobro. Wciśnij pauzę. Podaruj sobie wartościowy czas przestoju.

BYK

Popracuj nad uwalnianiem się od własnych ograniczeń. Księżyc w znaku ziemi naładuje Cię ambicją. Włóż serce w swoje pasje i daj się poprowadzić głosowi intuicji. Odwaga na wykonanie kolejnego kroku nadejdzie w najmniej oczekiwanym momencie. Wykorzystaj swój czas w efektywny sposób, zarazem czerpiąc przyjemność z życia. 

BLIŹNIĘTA

Pora na wczesne wiosenne porządki. Opróżnij szuflady, oczyść szafy i pozbądź się rzeczy, które od dawna zalegają w Twoim domu. Uwolnij swoje otoczenie od rozpraszającego się bałaganu. Dzięki temu zaczniesz myśleć z większą jasnością. Skupisz swoją energię na celach i zaprosisz do życia powiew świeżości. Rozpocznij swoją przemianę, zaczynając od małych gestów. 

RAK

Twoja sfera towarzyska zacznie tętnić życiem podczas pełni w Pannie. Zrób nowe plany i popracuj nad komunikacją z innymi. Odpowiedz na wszelkie zaległe wiadomości. Zastanów się, z kim i w jaki sposób jak najlepiej możesz wykorzystać swój czas wolny. Gdy zaprowadzisz porządki w relacjach, poczujesz się jak nowo narodzona.

LEW

Przyjrzyj się swoim finansom. Ta pełnia Księżyca rzuci światło na Twoje nawyki związane z wydatkami. Na jakim etapie jesteś i czego Ci potrzeba, abyś spełniła swój cel? Oto najlepszy możliwy moment na zaplanowanie solidnego budżetu lub naniesienie koniecznych poprawek.  Dokonaj zmian jeszcze zanim nadejdzie wiosna, a już za miesiąc sobie za to podziękujesz. 

PANNA

Twoja pełnia Księżyca to czas, żebyś skradła światła reflektorów. Koniec ze skromnością. Rozkoszuj się swoją pewnością siebie i nie bój się pokazać, na co Cię stać. Ludzie dostrzegają Twoją autentyczność. W tym tygodniu z łatwością wyróżnisz się z tłumu i odciśniesz piętno na świecie. Idź po swoje!

WAGA

Za Tobą pracowity i wyczerpujący miesiąc. Pełnia w Pannie zechce, abyś zwolniła tempo i nawiązała kontakt ze swoją duszą. Zamiast szukać zapomnienia w wyjściach towarzyskich lub dawać się pochłonąć pracy, pozwól zabrać głos swojemu wewnętrznemu "ja". Medytacja, kąpiel przy świecach lub rytuał pełni Księżyca to dokładnie to, czego będziesz potrzebować w kolejnych dniach. 

SKORPION

Otrzymujesz pomoc w swoich celach i pasjach? A może czujesz się osamotniona? Księżyc w Pannie ujawni, czy bliskie Ci osoby wspierają Twój wzrost, czy Cię powstrzymują. Oprzyj się na bliskich, którzy rozumieją Twoją misję. Zdystansuj się do ludzi nadużywających Twojej dobroci, lecz umywających ręce, gdy o coś ich prosisz. Wyrastasz z relacji nie mających nic wspólnego z nową wersją Ciebie, jaką powoli się stajesz.

STRZELEC

Ta pełnia Księżyca oświetli Twoje życie zawodowe. Przygotuj się na nowe plany, jeśli chodzi o kolejne posunięcia w karierze. Chociaż zwykle działasz spontanicznie, Panna przyciśnie Cię do stworzenia realistycznych, długotrwałych celów. Spodziewaj się metamorfozy, która przybliży Cię do Twoich marzeń. Wystarczy, że dasz się poprowadzić przeczuciu. 

KOZIOROŻEC

Ostatnio najdrobniejsze szczegóły mogły zaprzątać Twój umysł. Ta pełnia Księżyca przyniesie Ci potrzebną zmianę perspektywy. Oderwij się od zwykłej rutyny i spójrz na życie z lotu ptaka. Czy Twoje codzienne nawyki wspierają Twoje przyszłościowe cele? Nadszedł czas na rewizję oraz wprowadzenie zmian, które idą w parze z Twoimi aspiracjami. 

WODNIK

Kilka ważnych planet w tej chwili gości w Twoim znaku zodiaku. Podczas pełni Panny manifestuj swoje cele i pracuj nad nowymi afirmacjami. Zastanów się, czego naprawdę chcesz. Jak wyobrażasz sobie przyszłą wersję siebie? Czy mierzysz się z czymś, co Cię obciąża lub powstrzymuje od poczucia wolności? Oczyść się z mętliku, poczucia winy oraz bagażu emocjonalnego.