Horoskop tygodniowy na listopad 2023

Listopad jest wyjątkowym miesiącem naładowanym wibracją Jedenastki. Według numerologii 11 to liczba kojarzona z wyższymi sferami, boskością i duchowym przebudzeniem. Oznacza pełne zestrojenie z celem duszy. Przypomina, że mamy wrodzony talent do kreowania swojego życia.

Harmonijne wibracje Dwójki i Wagi

Jedenastka po redukcji numerologicznej (1+1=2) daje nam Dwójkę. Liczba 2 oznacza relacje, współpracę i równowagę. Odpowiada energii astrologicznej Wagi, do której Wenus przeniesie się 8 listopada. Planeta miłości i bogactwa w tym znaku zodiaku czuje się najlepiej. Przywróci dobrą passę w uczuciach, finansach oraz sposobie, w jaki wyrażamy siebie. 

Wenus w Wadze złagodzi napięcie wywołane przez zaćmienie Księżyca. Ów tranzyt zachęci nas do zaproszenia piękna do swojego życia. Możemy mieć ochotę przeprojektować wnętrza, podrasować swój styl lub ulepszyć nawyki pielęgnacyjne. Będziemy w nastroju na miłość i okazywanie swoich najgorętszych uczuć. 

Miesiąc dbania o siebie

Przez cały listopad możemy korzystać z wyższych wibracji, jakie Wszechświat ześle na nas w kolejnych dniach. Czas zabrać się za manifestacje, medytację i rutynę wspierającą zdrowie. W tym miesiącu warto przebywać na łonie natury, zacząć prowadzić dziennik oraz skupić się na wyrażaniu wdzięczności. Zbliżamy się do końca roku - wkroczyliśmy w ważny okres podsumowania. 

Horoskopy na listopad - zrozum energię tego miesiąca: