Horoskop tygodniowy na marzec 2023

RYBY

Pewien rozdział w twoich relacjach z bliskimi dobiega końca. Nie ma lepszego czasu niż teraz, aby ocenić, czy przestrzegasz zdrowych granic i dbasz o swoje wnętrze. Będzie ci ciężko skupić się na obowiązkach, bo myślami odpłyniesz do świata emocji. Dopiero pod koniec marca, wraz z początkiem wiosny, wzrosną twoje ambicje dotyczące kariery. W tej chwili oszczędzaj swoją energię i ze spokojem podejdź do zachodzących zmian. 

BARAN

W marcu nabierzesz pokory i cierpliwości. Znajdujesz się o krok od przełomu w karierze, który doprowadzi cię tam, gdzie chcesz być, jednak musisz ciężej zapracować na swój cel. Ten tydzień podsyci twoją ambicję, pasję i ducha rywalizacji. Aktywnie szukaj rozwiązań dla istniejących problemów, a szybko poprawisz swoją sytuację. Zamiast być wrogo nastawiona do innych, znajdź łagodniejsze sposoby wyrażania swojego punktu widzenia.

BYK

Czego oczekujesz od sfery miłości? Jaki chcesz, żeby był twój partner? Horoskop tygodniowy radzi, abyś sprecyzowała swoje pragnienia. Zadbaj o swój czas i energię, zamiast marnować go na płytkie relacje, które są dalekie od twoich wyobrażeń. Dopóki trwa sezon Ryb, poddaj się refleksji. Codziennie manifestuj swoje romantyczne intencje. Nie usprawiedliwiaj czyichś toksycznych zachowań. Zajmij się sobą i polub tę praktykę, zamiast zabiegać o uwagę swojej drugiej połówki. 

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu zwróć się do swojego wnętrza. Przeanalizuj swoje głęboko zakorzenione zachowania. Skąd biorą się twoje blokady lub chęć ucieczki, gdy emocje wezmą górę? Duchowa praca, jaką wykonasz na początku miesiąca, sprawi, że poczujesz się dojrzała i gotowa, by stawić czoła swojej przyszłości. Nie pozwól, aby odczuwany lęk uniemożliwił ci spełnienie marzeń. Spróbuj wcielić w życie nową, konsekwentną rutynę, która przybliży cię do twojego celu. 

RAK

Długo oczekiwana rozmowa w końcu przyniesie emocjonalne zamknięcie. Zanim jednak skonfrontujesz się z prawdą, obiektywnie przeanalizuj fakty dotyczące danej sytuacji. W marcu nabierzesz odwagi i pewności siebie, chociaż początkowo możesz w to wątpić. Ten miesiąc będzie pełen wyzwań, dzięki którym dojrzejesz. Odzyskasz swoją niezależność. Zrozumiesz, że masz kontrolę nad swoim życiem, a twój nastrój nie powinien zależeć od emocji drugiego człowieka.

LEW

Marzec przywróci ci wiarę w siebie. Tak, w tym miesiącu masz szansę spełnić swoje największe marzenia. Popraw swoją wydajność i nie przestawaj poruszać się naprzód ku swoim celom. Samodyscyplina i konsekwentne działania odblokują cię na nowe osiągnięcia. Jeśli chodzi o emocje, dopóki trwa sezon Ryb, odłóż dumę na bok. Okaż swoją wrażliwość. Czy ktoś rani twoje uczucia? Zarycz głośno jak Lew i powiedz wprost, co i dlaczego cię drażni. 

PANNA

Przemiany, które nadejdą w tym miesiącu, będą dotyczyć twojej sfery osobistej i sposobu, w jaki postrzegasz niezależność. W kolejnych dniach poczujesz wpływy pełni księżyca w Pannie, która zawiśnie na niebie 7 marca. Otwórz się na nowy punkt widzenia. Aby dojść tam, gdzie pragniesz się znaleźć, musisz pozwolić sobie na ewolucję. Przeprowadź szczere rozmowy ze swoimi bliskimi na temat twoich uczuć i oczekiwań. Jeśli chcesz, żeby ważne dla ciebie osoby towarzyszyły ci w dalszej podróży, musisz przygotować je na swój następny krok. 

WAGA

Marzec będzie dla ciebie miesiącem uzdrowienia. Przestań zastanawiać się "co będzie dalej". Zdaj się na intuicję i zaufaj swojemu osądowi sytuacji. Nie angażuj się w dyskusje, przez które odczuwasz emocjonalny dyskomfort. Teraz liczy się twoja praca wewnętrzna oraz uczenie się, jak kochać i akceptować siebie bez szukania potwierdzeń w drugiej osobie. Im lepiej zadbasz o swoje własne "ja", tym lepsze staną się twoje relacje z innymi.

SKORPION

Poważna rozmowa z przyjacielem lub osobą z najbliższego otoczenia zadecyduje o tym, jaki będzie ten tydzień. Spróbuj logicznie podejść do sytuacji, zamiast kierować się emocjami. Masz dar znajdywania najlepszych rozwiązań w najgorszym położeniu. Zdaj się na swój analityczny umysł, aby sprostać nowemu wyzwaniu. Jeśli czujesz się wewnętrznie osłabiona, skieruj się ku praktykom duchowym. Znajdujemy się w szczycie sezonu Ryb, które wspierają samoleczenie. 

STRZELEC

W marcu czeka cię przełom w sferze zawodowej, który sprawi, że obrośniesz w piórka. Świętuj swój sukces, jednak uważaj, aby nie budować poczucia własnej wartości na zewnętrznych osiągnięciach. Nie poddawaj się też nadmiernej samokrytyce. Wybacz sobie, jeśli nie jesteś w stanie ukończyć każdego zadania z listy rzeczy do zrobienia. Pod koniec tygodnia twoja uwaga zostanie skierowana na życie miłosne. Dobra rada: unikaj przesadnych, romantycznych gestów, dopóki dobrze kogoś nie poznasz.

KOZIOROŻEC

Kosmiczna energia w tym miesiącu zachęci cię do poszerzania wiedzy. Traktuj każde doświadczenie jako okazję do nauczenia się czegoś nowego na swój temat. Spodziewaj się też, że zostaniesz wezwana do wzięcia odpowiedzialności za negatywne słowa wypowiedziane w przeszłości. Karma powróci do ciebie wraz ze wkroczeniem Saturna do znaku Ryb. Pamiętaj, że to, co niewygodne, w rzeczywistości wspiera twój wewnętrzny wzrost. 

WODNIK

W marcu pożegnasz blokady związane z przykrymi doświadczeniami z przeszłości. Przygotuj się na głębokie uzdrowienie. Daj sobie czas i przestrzeń na zbadanie swoich emocji. Samoleczenie rozpocznie się poprzez rozmowy z różnymi ludźmi, które otworzą cię na nowe perspektywy. Swobodnie wyrażaj swoje opinie, ale też nie bierz niczego do siebie. Konstruktywna krytyka może być tym, czego teraz potrzebujesz, aby zaprowadzić w życiu ważną zmianę.