Horoskop tygodniowy na pierwszy tydzień lipca:

RAK

Rozpoczął się dla ciebie czas sprzyjający wszelkiego rodzaju nowym początkom. Uhonoruj to, kim naprawdę jesteś i czego w tej chwili najbardziej potrzebujesz. Wyjdź ze swojej skorupy, żeby z radością połączyć się z otaczającym cię światem. Dbaj o swoje ciało, umysł oraz duszę robiąc to, co daje ci największe szczęście. Potraktuj ten tydzień jako swoje narodziny. Otwórz się na zupełnie nowe doświadczenia.

Przepowiednie na lipiec dla wszystkich znaków zodiaku >>

BARAN

Skup się na osiągnięciu harmonii pomiędzy pracą a życiem prywatnym. Znajdź odwagę, aby zająć się dziedzinami, które przywracają młodość twojej duszy. Co powinno się zmienić, żebyś mogła wreszcie zrealizować swoje wewnętrzne potrzeby? W lipcu spodziewaj się nowych początków związanych z twoim domem, rodziną, leczeniem ran z przeszłości i poczuciem bezpieczeństwa emocjonalnego. 

BYK

Właśnie rozpoczął się dla ciebie tydzień sprzyjający uzdrawianiu relacji. Niech to, co mówisz, płynie prosto z serca. Słowa mają uzdrawiającą moc, podobnie jak twoje myśli. Dobieraj je ostrożnie, a możesz wiele zmienić. Tego miesiąca spodziewaj się zmian w sposobie komunikacji z rodzeństwem, przyjaciółmi czy nawet sąsiadami. Zastanów się, jak wzmocnić swoje więzi z innymi. 

BLIŹNIĘTA

W tym tygodniu ponownie oceń swoje zasoby. Pomyśl, na co spędzasz swój czas wolny, energię czy zarobione środki. Pora wykazać się starannością, cierpliwością oraz samodyscypliną. Jesteś wezwana do pielęgnowania swojego zdrowia i dóbr osobistych. Niech twoje poczucie własnej wartości zależy od tego, jak czujesz się z samą sobą, a nie rzeczy, którymi się otaczasz.

Ghislain & Marie David de Lossy/Getty Images

LEW

W tym tygodniu powinnaś poświęcić więcej czasu swojemu duchowemu sanktuarium. Zwróć się ku swojemu wnętrzu. Zajmij się tymi częściami siebie, których nikt inny nie może zobaczyć. Odpoczynek jest ci potrzebny, by przywrócić równowagę pomiędzy ciałem, umysłem i duszą. Energia lipca wezwie cię do pełnej odnowy biologicznej. Nabierz sił zanim rozpocznie się sezon Lwa.

PANNA

Kolejny miesiąc lata otwiera przed tobą nowy rozdział związany z twoją społecznością. Daj się poprowadzić do miejsc i przestrzeni, które doceniają twoją kreatywność. Pielęgnuj swoje więzi, dzieląc się z innymi swoim uzdrawiającym światłem. Masz w sobie naturalny dar uleczania i zjednywania ludzi. Łącz się z osobami, które myślą podobnie, a twoja dusza rozkwitnie z dnia na dzień. 

WAGA

Lipiec zachęci cię do nowych doświadczeń w sektorze pracy, ambicji i poczucia celu. Ten tydzień sprzyja poczynaniu kroków w rozwoju twojej kariery. Zastanów się, gdzie ulokować swoje zdolności, które zasługują na aprobatę. Daj się zauważyć. Bądź autentyczna w tym, co robisz, a wreszcie osiągniesz pożądaną równowagę. Poczucie spełnienia jest na wyciągnięcie ręki. 

SKORPION

To dobry tydzień, aby zwrócić uwagę na swój sposób myślenia i systemy wierzeń. Jakie przekonania wspierają cię na co dzień i zachęcają do bycia lepszą sobą? A może masz w głowie same czarne myśli, które sprowadzają cię w dół? Uwolnij to, co już ci nie służy, żeby karmić się tylko wysokimi wibracjami. Lipiec szykuje dla ciebie nowy rozdział dotyczący podróży, poszerzania horyzontów i dążenia do wyższych prawd. 

STRZELEC

Lipiec zachęci do pracy nad związkami. Wznieś swoje intymne relacje na wyższy poziom. Mów odważnie o tym, czego oczekujesz w łóżku i dziel się emocjami, które przeżywasz w środku. Pozwól, by twoja druga połówka dostrzegła twoją wrażliwą stronę. Kolejne dni zachęcą cię do dzielenia się sobą. Doświadczaj, jak wspaniale jest zaszczepiać cząstkę siebie w sercu ukochanej osoby. 

Slim Aarons/Hulton Archive/Getty Images

KOZIOROŻEC

W lipcu twoje najważniejsze relacje wysuną się na pierwszy plan. Nadszedł czas, aby się do kogoś zbliżyć, stworzyć nowe granice lub przeciąć więzi, które przynoszą tylko ból. Dbanie o siebie zaczyna się od dokonywania właściwych wyborów. Spodziewaj się spotkania sam na sam z kimś, kto domaga się domknięcia ważnego rozdziału. 

WODNIK

Przeanalizuj swoje nawyki. Zastanów się, które z nich cię karmią, a które wysysają z ciebie energię. Pamiętaj, że ciało, umysł i dusza są ze sobą nierozerwalnie połączone. Wpuść do swojego życia rytuały przywracające harmonię. Oczyść swoją przestrzeń, zrób porządki w szafie, a na końcu odśwież swoje codzienne menu. Spodziewaj się nowych początków w sferze zdrowia, samopoczucia oraz wypoczynku.

RYBY

Ten tydzień zaleje cię falą kreatywności. Być może przypomnisz sobie dawno utraconą miłość do muzyki, sztuki, tańca czy nawet pisania. Pozwól sobie na dziecięcą spontaniczność i czerpanie przyjemności z chwili. Czeka cię twórczy nowy początek, który udowodni ci, kim naprawdę jesteś. Lipiec obudzi w tobie młodość i pragnienie nawiązania romansu ze sztuką. 

Horoskopy na lipiec 2023: