Horoskop 2023 - retrogradacja Merkurego i Marsa

Rok 2023 dopiero się rozpoczął, lecz planety już dają nam w kość. W powietrzu unosi się ciężka energia związana z retrogradacjami Merkurego i Marsa. Dodatkowo w tym tygodniu na niebie zabłyśnie wrażliwa pełnia księżyca w Raku. Wenus za to przeniesie się do Wodnika, co zwiastuje komplikacje w miłości. Horoskop tygodniowy radzi, by jeszcze przez chwilę wstrzymać się ze wcielaniem w życie postanowień noworocznych. Oto, w jaki sposób na każdy znak zodiaku powinien wykorzystać potencjał kolejnych dni >>

Wyzwanie na ten tydzień - pełnia księżyca w Raku

Przypominamy, że pełnia to w astrologii wyjątkowa faza, w której księżyc osiąga szczyt swojej mocy. Czaruje swoim niebiańskim blaskiem, roztaczając wokół tajemniczą aurę. Każdego miesiąca to wydarzenie odbywa się w innym znaku zodiaku. Tym samym przynosi różne duchowe zadania, z którymi zmierzy się każdy z nas. Rok 2023 przywitamy w energii pełni księżyca w Raku. Potoczne nazwy dla tego zjawiska to Wilczy Księżyc lub Zimny Księżyc zwiastujący kolejne przymrozki. 

Współpraca z pełnią pozwala na dobre pożegnać rzeczy, które blokują nasz wewnętrzny rozwój. Grunt to nie dusić w sobie żadnych uczuć, lecz pozwolić im znaleźć ujście na zewnątrz. Zjawisko pełni to świetna okazja, żeby zrozumieć swoje własne wnętrze. Zadaj sobie pytania: czego chcę? Co muszę naprawić w swojej rodzinie? Czy znajduje się w toksycznej relacji naruszającej moje poczucie bezpieczeństwa? Dopuść do siebie słowa prawdy płynące prosto z twojej duszy i serca. 

Horoskopy na rok 2023: