Horoskop tygodniowy - pełnia w Raku 2023

KOZIOROŻEC

Wewnętrzne uzdrawianie właśnie się rozpoczęło. Merkury jest teraz w twoim znaku zodiaku i prosi cię o bycie odważną w sferze uczuć. Jeśli masz łzy do przelania, pozwól im płynąć. Gdy czujesz, że powinnaś przeprosić, otwórz usta, aby wypowiedzieć na głos te słowa. Nastaw uszu, a być może usłyszysz to samo od bliskiej ci osoby. Pozwól sobie zdjąć maskę i być człowiekiem.

BARAN

Będąc nieustraszonym i porywczym znakiem ognia, z łatwością osiągasz swoje cele. Nie tracisz czasu na analizę tego, co dzieje się w twoim wnętrzu. Jednak pełnia w Raku jest tutaj po to, aby obudzić twoje wrażliwe "ja". W blasku Wilczego Księżyca zaczniesz poszukiwać  poczucia bezpieczeństwa. Zwolnij tempo, aby nawiązać kontakt ze swoimi bliskimi. Pozwól sobie poczuć wszystkie emocje i zresetować się w domowym zaciszu.

Pełnia w Raku - znaczenie w astrologii >>

BYK

Plany Byków ulegną gwałtownym zmianom. Wilczy Księżyc w połączeniu z retrogradacjami zakłóci wasze błogie uziemienie. Spadnie na ciebie dużo obowiązków. Ciężka praca, która nie przyniesie efektów, sprawi, że będziesz gotowa zrezygnować. Przypomnij sobie jednak o swoich intencjach i nie przestawaj ich manifestować. Wszystko, co teraz powoduje trud, w rzeczywistości zbliża cię do celu. Nie inwestuj energii w osoby czy projekty, które wysysają z ciebie motywację. 

Horoskop tygodniowy na czas pełni przewiduje lekki chaos w życiu uziemionych Byków.

BLIŹNIĘTA

Emocjonalna pełnia w Raku otoczy cię swoją ciężką energią. Mogą przytłoczyć cię cudze zmartwienia, które odbijają się na twoim własnym zdrowiu. Uczucia swoich bliskich pochłaniasz jak gąbka, po czym sama tracisz dobry nastrój. Popracuj nad swoimi granicami w towarzystwie. Wzmocnij mury obronne. Nie pozwalaj, by każdy otrzymywał dostęp do twojego współczującego serca. 

Horoskop na ten tydzień - wszystkie zjawiska >>

RAK

Dlaczego pozwalasz, żeby ktoś dyktował ci jak masz żyć? Nie dostosowuj się do sytuacji tylko po to, by osiągnąć chwilowy spokój. W tej pełni masz odzyskać swoją tożsamość. Przypomnij sobie, kim jesteś w środku, gdy nie dosięgają cię wpływy innych. Bądź twarda jak skała, niepodatna na czyjś ruch. Nie pozwól, by ktoś urabiał cię jak glinę, całkowicie zmieniając twój pierwotny kształt. 

LEW

Pełnia w Raku naładuje cię emocjami i skieruje twoją uwagę do wewnątrz. Maska się zsuwa, a ty zagłębiasz się w to, co nosisz w środku. Sytuacje, które teraz przeżywasz, nagle wydadzą się bardziej intensywne. Uwaga, bo Merkury w retrogradacji w tym tygodniu przejdzie przez twój sektor partnerski. To może doprowadzić do nieporozumień w związku. Jeśli nie będziesz ostrożna, któreś z was poczuje urazę wobec drugiej strony.

Pełnia w Raku uderzy w sprawy związkowe Lwa, aby uzdrowić go z nagromadzonych lęków.

PANNA

Jako znak ziemi z natury jesteś praktyczną osobą. Jednak pełnia w Raku na chwilę odwróci twoją uwagę od tego co realne i logiczne. Zamknij oczy. Wyobraź sobie najpiękniejszą przyszłość, jaką mogą stworzyć twoje intencje. Zostaniesz napełniona inspiracjami dotyczącymi pracy w kolektywie. Połącz się z ludźmi w swojej ekipie i razem z nimi obmyśl nowe projekty. Jesteś w stanie zrealizować wszystko, co tylko przyjdzie ci do głowy w tej fazie.

WAGA

Znalazłaś swoją bezpieczną przestrzeń i to naturalne, że chcesz w niej pozostać. Wszystko, co znajome czy przewidywalne napawa cię poczuciem komfortu. Bycie dużą rybą w małym akwarium jest łatwe, ale czy przypadkiem już się nie nudzisz? Pełnia w znaku Raka ujawni twój lęk przed wypłynięciem na głębokie wody. Przypomnij sobie o swoich prawdziwym celach i nie hamuj się na swojej ścieżce rozwoju. 

SKORPION

Zważaj na to, co mówisz, ponieważ twoje słowa manifestują się w rzeczywistość. Jeśli rozmawiasz o rzeczach bez znaczenia, życie utraci dla ciebie głębszy sens. Jeśli ciągle prawisz o przeszłości, zniszczysz swoją szansę na szczęśliwe jutro. Zmień energię, z jaką się komunikujesz, a przyciągniesz do siebie pożądane wibracje. Pełnia w Raku to początek twojej transformacji.

STRZELEC

Pełnia w Raku uderzy w twoje słabe punkty. Nie zdziw się, jeśli poczujesz się bardziej emocjonalna niż zwykle. Właśnie teraz przechodzisz wewnętrzną przemianę i aby naprawdę ewoluować, powinnaś oczyścić się z lęku przed ograniczeniami. Wolność jest dla ciebie ważna, więc pozbądź się swoich obciążeń energetycznych. To one powstrzymują cię przed duchowym wzrostem. 

WODNIK

W tym tygodniu twoja rutyna wytrąci cię z równowagi. Kalendarz nagle wypełnią spotkania, nowe projekty czy ważne sprawy, których nie wypada odkładać na później. Pod wpływem pełni nadmiar obowiązków może wyczerpać cię energetycznie. Znajdź chwilę, aby poświęcić uwagę swojemu zdrowiu i samopoczuciu. Upewnij się, że twoje ciało porządnie się zregeneruje, zanim podejmiesz kolejny, ważny krok.

Wodnik powinien uczynić swoje zdrowie priorytetem, korzystając z leczniczej mocy pełni księżyca.

RYBY

Jesteś lojalna wobec swoich przyjaciół i z radością wspierasz ich wszystkie działania. Jednak kiedy marzenia innych przysłaniają twoje osobiste priorytety, zaczynasz zaniedbywać miłość do samej siebie. W pełni w Raku połącz się ze swoimi pragnieniami. Daj im szacunek, na jaki zasługują. Przekazywanie swojej energii innym jest w porządku, dopóki przesadnie się w tym nie zatracasz.