Horoskop tygodniowy na październik 2023

WAGA

Sezon zaćmień naważy Ci kłopotów w miłości. Między Tobą a Twoją drugą połówką dojdzie do konfliktu, w którym obie strony zawalczą o dominację w związku. Udowodnienie swojej siły i racji tym razem niczego nie wskóra. Tylko współpraca oraz równe chęci pomogą Wam przywrócić harmonię. Jeśli nie rozwiążecie problemu, Wasza relacja stanie na włosku. Zastanów się, czy chcesz to ratować, czy może miarka już dawno się przebrała. Coś musi się zakończyć, aby otworzył się przed Tobą nowy rozdział. 

BARAN

Ten tydzień wystawi na próbę relacje, dla których najbardziej się poświęcasz. Zastanów się, komu możesz zaufać, a kto wykorzystuje twoje dobre chęci. Szanuj swoje osobiste granice. Nie pozwalaj, by ktoś inny odbierał Ci wolność. Jeśli pojawia się w Tobie poczucie zagrożenia, to znaczy, że coś jest nie tak. Sezon zaćmień spowolni dynamikę twoich związków, aby zweryfikować, co jest prawdziwe.

BYK

W tym tygodniu możesz poczuć w sobie niepewność. Uważaj, na co przeznaczasz swoje środki. Odzyskaj kontrolę tam, gdzie jej brak. Trwa sezon Wagi, a więc Twoja energia bardziej niż zwykle zostanie skierowana na życie towarzyskie. Może właśnie w tej sferze pojawia się problem z nadmiernym wydawaniem pieniędzy? Nie przesadzaj z hojnością w stosunku do innych. 

BLIŹNIĘTA

W mrocznym, jesiennym sezonie zaćmień poczujesz się trochę nieswojo. Zamiast wymyślać sobie nowe zadania, postaraj się przestrzegać dotychczasowej rutyny. Popracuj nad swoimi zdrowymi nawykami, bo właśnie teraz zaczerpniesz z nich korzyści. Bądź systematyczna i działaj zgodnie z planem, nawet jeśli zaczyna Cię to nudzić. Upewnij się, że wprowadzasz do życia równowagę, która pozwoli Ci przetrwać ten trudny czas.

RAK

Październik nie jest łatwy dla Twoich spraw rodzinnych. Na szczęście sezon Wagi sprzyja sojuszom i w tym tygodniu ogrzeje Twój dom. Spodziewaj się pozytywnych zmian w relacjach z bliskimi. Transformacja zajdzie tam, gdzie pojawiły się najboleśniejsze konflikty. Naucz się wybaczać i uprzątnij bałagan. Niech w Twojej duszy znów zapanuje spokój. 

LEW

Panujący sezon Wagi zachęci Cię do flirtu. Uważaj tylko, aby twoja gra słowna nie zraniła uczuć kogoś, na kim Ci zależy. W tym nietaktownym czasie zbyt łatwo przyjdzie Ci mówienie rzeczy, które przekraczają zdrowe granice. Ignoruj wiadomości od eks. Dawny kochanek widzi, że emanujesz szczęściem i może chcieć to zniszczyć. Sprawdzenie, czy jeszcze mu na Tobie zależy, nie przyniesie Ci żadnych realnych korzyści. 

Kevin Johnson/Getty Images

PANNA

Twoje poczucie komfortu w tym tygodniu zostanie mocno zakwestionowane. Spodziewaj się zmiany w najbliższym środowisku. To, co do tej pory było dla ciebie "domem", nagle może wywrócić się do góry nogami. Wszechświat spróbuje uświadomić Ci, kim jesteś, kiedy nie przynależysz do wspólnoty. Zastanów się też nad swoim życiem miłosnym. Jeśli kochasz się w kimś, przy kim czujesz niepewność, prawdopodobnie powinnaś zrobić w tył zwrot. 

SKORPION

Na dniach możesz mieć problem z wyciszeniem swoich negatywnych myśli. Drobnostka spowoduje, że bardzo się nakręcisz i sama uwięzisz się w spirali złych przeczuć. Czy naprawdę chcesz na nowo zatopić się w mroku? A może, dla odmiany, oderwiesz się od głosu własnego ego, żeby skoncentrować się na dobrych momentach? Nie musisz od razu być szaloną optymistką. Naucz się mieć nad sobą kontrolę, żeby nie płynąć w stronę destrukcji i w porę zmienić kurs, zanim będzie za późno. 

STRZELEC

Dobra passa ostatnio bardzo Ci sprzyjała, ale ten tydzień będzie zakręcony. Możesz mieć problemy z koncentracją i zwlekać z załatwianiem swoich spraw. Zaległe obowiązki zaczną Cię stresować, a twoje barki przygniecie ciężka praca. Tym razem nie uciekniesz swoim obowiązkom. Musisz zrobić wszystko, krok po kroku, bez żadnych wymówek. Dopiero gdy wyciśniesz z siebie siódme poty, Wszechświat odwdzięczy Ci się za twój trud. Życie to, niestety, nie tylko zabawa. Nawet w przypadku takich farciarzy jak Ty. 

KOZIOROŻEC

W tym tygodniu zabraknie Ci czasu na poświęcenie się sprawom domowym. Praca wysuwa się na pierwszy plan. Możesz zostać zmuszona do ponownego rozważenia swoich priorytetów. Jakaś kwestia wymaga poprawki. Neptun w Rybach sprawi, że będzie Ci trudniej zapanować nad swoimi wydatkami. Wstrzymaj się przed podjęciem ważnych decyzji, jeśli nie jesteś czegoś pewna w stu procentach. 

WODNIK

Otocz się ludźmi o zbliżonych poglądach. Dzięki nim urzeczywistnisz swoją wielką wizję i napełnisz się nowymi inspiracjami. W sezonie zaćmień ukrywane sekrety mogą wypłynąć na powierzchnie. Dotrą do Ciebie informacje, na które nie byłaś przygotowana. Może też być tak, że sama odczujesz skutki ukrywanej przez siebie tajemnicy. Te chwilowe nieprzyjemności uwolnią Cię od tego, co hamuje Twój rozwój. 

RYBY

Sezon zaćmień spowoduje, że odrodzisz się z popiołów. Spodziewaj się wielu pozytywnych zmian, które zapoczątkuje ten tydzień. Szczęście dotknie twojej kariery i miłości. Wcielaj w życie nowe rytuały, dzięki którym poprawisz swoje zdrowie. Potrzeba Ci czasu oraz dyscypliny. Skup się na swojej teraźniejszości, zamiast nieustannie oglądać się przez ramię. Nic nie trwa wiecznie - życie przeszłością opóźni Twoje plany na wymarzone jutro.