Nów w Strzelcu i retrogradacja Merkurego 2023

STRZELEC

Czas zaakceptować fakt, że się zmieniasz. Nie jesteś już osobą ze swojej przeszłości, za którą zdarza Ci się zatęsknić. Teraz przyjmujesz nową tożsamość, chociaż jeszcze nie do końca się z nią zgadzasz. Zyskujesz poczucie tego, kim jesteś i jak bardzo stajesz się niezależna. Rób to, co sprawia, że ​​czujesz, że żyjesz, nie zważając na cudze opinie. W Twoim życiu jeszcze wiele może się zmienić w ostatnich tygodniach 2023 roku. Pozwól sobie być spontaniczną i nie wahaj się postawić wszystkiego na jedną kartę. 

BARAN

Pod koniec tego roku inaczej patrzysz na świat. Porzucasz swoje przedawnione poglądy. Widzisz, że wszystko zaczyna się układać, a jedynym, co słuszne, jest ryzyko i zmiana. Następny krok może nieco Cię przerażać, jednak powinnaś przezwyciężyć swój strach. Oto najlepszy tydzień na działanie w zgodzie z Twoim sumieniem, w imię prawdy. Tylko czyste intencje zaprowadzą Cię na szczyt.

BYK

Nie lubisz zmian, a te już nad Tobą wiszą. Podjęcie decyzji wkrótce będzie koniecznością. W tym tygodniu powinnaś uwolnić się od tego, co powstrzymuje Twój rozwój. Nie opieraj się transformacji. W gruncie rzeczy wszystko zmierza ku lepszemu. Twoja intuicja ożyje w nowiu w Strzelcu, a więc zaufaj swoim przeczuciom. Śmiało podążaj za głosem swojego serca, nawet jeśli wypycha Cię on ze strefy komfortu. 

BLIŹNIĘTA

Zdziwisz się, jak bardzo ten tydzień wpłynie na Twoje relacje międzyludzkie. Puścisz w niepamięć wszystkie znajomości niespełniające Twoich oczekiwań. Zostaną przy Tobie tylko te osoby, które odegrają ważne role w Twoim życiu. Ta zmiana może być przytłaczająca, ale bądź pewna, że jej nie pożałujesz.

RAK

Ten tydzień będzie bardzo intensywnym doświadczeniem dla twojego zdrowia i samopoczucia. Oddaj się przyjemnym rytuałom ulepszającym Twoją codzienną rutynę. Upewnij się, że efektywnie wykorzystujesz swój czas. Zawsze powinnaś znaleźć chwilę na wypicie ziół czy pielęgnację skóry. Nów Księżyca to najlepszy moment na zmiany, dzięki którym osiągniesz wymarzony rezultat.

LEW

Lwy zaczynają tydzień pod znakiem romansu. Za chwilę znów poczujesz motylki w brzuchu i dasz się całkowicie pochłonąć miłości. To nic, że na zewnątrz wieje chłodem. Twoja sypialnia stanie w płomieniach. Zmiana, której dotyczy ten nów, może dotyczyć...partnera w łóżku. Do tego sezon Strzelca napełnia cię energią do tworzenia nowych projektów artystycznych. Uwolnij swoje wewnętrzne dziecko. Znajdź nowe powody, dla których warto żyć.

PANNA

W tym tygodniu możesz poczuć kompletną bezradność. Zmienia się to, na czym zwykle polegasz, i jesteś zmuszona do przyjęcia nowej normy. Czas powrócić do swoich korzeni oraz w pełni zaufać intuicji. Otwórz się na opinie innych ludzi. Pragniesz być znana? Nadeszła pora, aby na dobre wyjść ze swojej skorupy. Znaki ziemskie niełatwo przechodzą transformację, jednak w tym momencie przełom jest nieunikniony. 

WAGA

Koniec roku w Twoim życiu zwiastuje wiele zmian. Przewracasz kartę do kolejnego, ekscytującego rozdziału. W tym tygodniu korzystaj ze swoich umiejętności, aby otworzyć przed sobą nowe drzwi. Pozwól sobie doświadczać rzeczy, które wypychają Cię ze strefy komfortu. Nów Księżyca posłuży rozmowom z osobami, które mogą Cię wiele nauczyć. Jeśli połączysz z kimś swoje siły, efekt ciężkiej pracy naprawdę Cię zaskoczy. 

SKORPION

Lepiej nie stąpać po niestabilnym gruncie. Posłuchaj swojej silnej intuicji. Coś musi się rozpaść, abyś w przyszłości mogła zbudować solidniejszy fundament. W tym tygodniu znajdź siłę w chwili teraźniejszej i spróbuj odzyskać poczucie stabilności. Skoncentruj się na rzeczach materialnych lub finansach. Niech praca będzie tym, co popycha Cię naprzód. Pozostałe sfery życia wkrótce same się ułożą. 

KOZIOROŻEC

Aktualne zjawiska astrologiczne zmuszą Cię do pracy nad swoim wnętrzem. Być może ignorujesz duchowe troski lub zbyt głęboko tkwisz w swoim ego. Na chwilę wycofaj się ze świata materii, by móc oddać się refleksji i introspekcji. Nów pociągnie Cię za sobą w uzdrawiającą podróż. Pozwól sobie na chwilę oddechu. Otocz się spokojem, którego potrzebujesz, aby odzyskać poczucie równowagi. 

WODNIK

Ważna zmiana zadzie w Twoim życiu społecznym. Odpuścisz pewne stare znajomości na rzecz bardziej wartościowej grupy ludzi. Czujesz, że odstajesz od swojego kręgu z powodu braku wspólnych zainteresowań? Bądź cierpliwa, właściwe osoby Cię znajdą. Otwórz się na świat, pokaż się i zobacz, jak rozwiną się Twoje nowe przyjaźnie.

RYBY

Za chwilę ważną zmianę przejdzie Twoja kariera. Być może wkrótce zmieniasz swoją ścieżkę zawodową i porzucisz dotychczasowe priorytety. Poświęć się temu, co jest zgodne z Twoją duszą. Wszystko, co teraz wydaje się niemożliwe, niebawem stanie się osiągalną prawdą. Cierpliwość to cnota. Pomału zacznij działać.