Horoskop tygodniowy na 2022 rok

Horoskop tygodniowy 2022 już na samym początku tego nowego rozdziału posyła w naszą stronę dobre wibracje. Weekendowy nów w Koziorożcu zadbał o to, aby napełnić nas motywacją. Nie ma rzeczy niemożliwych, jeśli wierzysz w potencjał współpracy z Księżycem. Dodatkowo w tym roku wesprze nas Jowisz, który oficjalnie zadomowił się w Rybach. Styczeń będzie zatem przepełniony optymizmem, co ułatwi nam planowanie najbliższej przyszłości. Chociaż nadal trwa retrogradacja Wenus, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zacząć wcielać w życie wymarzone projekty. Zamiast zapadać w zimowy sen, właśnie teraz powinniśmy zabrać się do pracy.

Styczeń 2022 emanuje pracowitą energią nowiu w Koziorożcu. 

Nów w Koziorożcu - jak skorzystać z jego energii? >>

W poniedziałek 3 stycznia planeta szczęścia Jowisz zmierzy się z Północnym Węzłem Przeznaczenia. Ten aspekt sprawi, że poczujemy się tak, jakbyśmy stanęli na rozdrożu. Wszechświat popycha nas w kierunku zmian. Już nie będzie nam dane pozostać tam, gdzie mentalnie tkwiliśmy do tej pory. Mamy do wyboru dwa różne kierunki, dwie decyzje wymagające analizy. Pierwsza opcja może wydawać się wygodniejsza. Druga początkowo obudzi w nas lęk, jednak jej nagrody są warte wysiłku. Niezależnie od tego, jakiej drogi się podejmiesz, podążaj za swoją prawdą i intuicją. 

Tylko wyjście ze strefy komfortu umożliwi nam dalszy duchowy wzrost. 

W środę 5 stycznia Wenus stworzy sekstyl z marzycielskim Neptunem. Ów tranzyt pomoże nam zdobyć się na głębokie przebaczenie sobie lub komuś, od kogo doznaliśmy krzywdy w przeszłości. Może również otworzyć nam oczy na coś, co nadal romantyzujemy, a co hamuje nasz wewnętrzny wzrost. Gdy 8 stycznia słońce w Koziorożcu połączy siły z planetą miłości, odrzucimy swoje stare, krzywdzące idee. Z kolei w niedzielę 9 stycznia Merkury spotka się z leczniczym Chironem, "Znachorem Zodiaku", aby pomóc nam ujrzeć rzeczywistość z nowej, obiecującej perspektywy.

Horoskop na ten tydzień dla wszystkich znaków zodiaku >>

Horoskopy 2022 - twoja prognoza na ten rok:

  1. Horoskop 2022 na cały rok
  2. Horoskop partnerski dla związków
  3. Horoskop numerologiczny 2022