Horoskop tygodniowy na sezon Panny

Sezon Lwa wreszcie się skończył, ale to nie znaczy, że zapanuje spokój. Kiedy 22 sierpnia rozpocznie się sezon Panny, podskoczy nasza produktywność i potrzeba ukończenia wszystkich projektów. Panna skupia się na najdrobniejszych szczegółach. Na jej warcie na pewno skreślimy wszystkie pozycje z listy rzeczy do zrobienia. Uziemiona energia ziemskiej kapłanki pomoże nam uporządkować życie. Ponieważ pod koniec tygodnia wydarzy się nów księżyca w Pannie, warto, abyśmy właśnie teraz posiali nasiona intencji na nadchodzącą jesień.

Panna przypomni nam wszystkim, czym jest sztuka uziemienia.

Gdy w poniedziałek Słońce wkroczy do znaku Panny, skupimy się na tym, co praktyczne. Zostaniemy wezwani do ulepszenia swojej codziennej rutyny. Zaczniemy kierować się logiką w dokonywaniu życiowych decyzji. Panna poprawi naszą sytuację czymkolwiek ona nie jest. Ta energia będzie niezwykle pomocna, o ile przestaniemy stresować się rzeczami, które na dłuższą metę są nieistotne. Przed nami idealny miesiąc na naukę nowych umiejętności, przeprowadzkę, podjęcie wymarzonej pracy lub dzielenie się ważnymi informacjami z innymi.

Nów księżyca w Pannie - czas na jesienne porządki

W weekend doświadczymy nowiu w Pannie przy kwadraturze Marsa w Bliźniętach. Ta faza ma na celu wzmocnić naszą wydajność i nadać priorytet zdrowiu. Obecność Marsa może jednak sprawić, że trudno będzie nam się zorganizować. Możemy poczuć, że na naszych barkach spoczywa zbyt wiele obowiązków. Robienie kilku rzeczy na raz nie wyjdzie nam na dobre. Lepiej skupić się na jednej rzeczy i dać sobie czas. Na pewno nie warto teraz skupiać się na tym, co nie ma znaczenia dla naszej przyszłości. Nów w Pannie to również wspaniała okazja do zaprowadzenia porządków w całym domu. 

Horoskopy na sezon Panny: