Horoskop tygodniowy na grudzień 2022 

Już nie możemy doczekać się Świąt i powoli odliczamy do Nowego Roku. Sezon Strzelca napawa nadzieją na przyszłość oraz przynosi nieoczekiwane szanse. Łucznik celuje swoją strzałę wysoko, ku odważnym marzeniom. Ten przygodowy znak porywa w nieznane. Ukazuje, że nie wszystko musi być zgodne z logiką. Najwspanialsze rzeczy przytrafiają się tym, którzy ufają swojej intuicji. Horoskop tygodniowy na najbliższe dni z pewnością da ci wiele do myślenia. 

Sezon Strzelca - znaczenie duchowe i wpływ na emocje >>

Numerologia grudnia - wyjątkowa data 12.12.

Najszczęśliwsza data w grudniu w tym roku przypada w poniedziałek. Dwunastego dnia dwunastego miesiąca zaktywuje się potężny kod numerologiczny 1212. Dwunastka to uduchowiona liczba anielska reprezentująca kompletność. Podniesie częstotliwość panującą na świecie, dając nam dostęp do wyższych sfer świadomości i zapewniając poczucie spełnienia. Mamy 12 miesięcy w roku oraz 12 znaków zodiaku. Oto symbol doskonałości, oznaczający zakończenie cyklu. Dwunastka daje możliwość ujrzenia rzeczy z szerszej perspektywy. Jeśli często widzisz kod 1212, otrzymujesz od Wszechświata znak, że się rozwijasz. Chociaż nie od razu poczujesz się inaczej, w twojej głowie pojawią się nowe spostrzeżenia. 

Numerologia na grudzień 2022 - znaczenie >>

Największe wyzwanie - kwadrat Słońca z Neptunem

Co jeszcze się wydarzy? W środę 14 grudnia Słońce w Strzelcu utworzy kwadrat do Neptuna w Rybach. Ponieważ te dwa znaki zodiaku są rządzone przez Jowisza, ów tranzyt przyniesie szczęście i zwiększy nasz wewnętrzny potencjał. Pamiętajmy jednak, że Neptun ma tendencję do powodowania niepewności. Alternatywnie, może być nam ciężko dostrzegać rzeczy takimi, jakie są. Nasz obraz z pewnością zostanie przekształcony. Jeśli coś wydaje się zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe, istnieje możliwość, że mierzymy się z oszustwem. 

Słońce w kwadraturze z Neptunem rodzi wyzwania, które trzeba pokonać, aby poczuć się silnym i pewnym siebie. Wrażliwe osoby z łatwością mogą paść ofiarą niesprawiedliwości. Uwaga na rozczarowanie - dwa razy się zastanów, zanim powiesz komuś "tak".

Oto jak kosmos w tym tygodniu wpłynie właśnie na ciebie >>