Numerologia na grudzień 2022

Co nas czeka w ostatnim miesiącu roku? Numerologia na grudzień 2022 wibruje energią zakończenia. Dwunasty miesiąc kalendarzowy to 9 Miesiąc Uniwersalny, ponieważ 1 + 2 + 2 + 0 + 2 + 2 = 9. Oznacza to, że przed nami bardzo ważny czas dotyczący odpuszczania. Ilekroć w prognozie numerologicznej pojawia się 9, nadchodzą zmiany, a życie, do którego przywykliśmy, za chwilę pokaże nam, że nic nie jest stałe. Jednak uwolnienie niesione przez Dziewiątkę może być niezwykle ożywiające. Jako ostatnia liczba w cyklu numerologicznym, 9 zawsze przynosi duchowe zamknięcie.

Celem Dziewiątki jest "uwolnienie" twojego czasu, uwagi i energii życiowej, abyś mogła skupić się na prawdziwej misji swojej duszy.

Dziewiątka ujawni ci, gdzie w twoim życiu pojawia się rozproszenie. W jakiej sferze nie przykładasz się do tego, co robisz, oraz jakie zachowania już cię nie służą. Pozwól odejść rzeczom, które w żaden sposób nie wspierają twojego rozwoju. Postaw kropkę na projekcie lub znajomości zmierzającej donikąd. Bez żalu zakończ to, co nie jest dla ciebie. Liczba 9 wiąże się z wytężoną duchową pracą. Wykorzystaj ten czas, aby doprowadzić wszystkie sprawy do stanu ukończenia. Wykonanie zadań da ci poczucie spełnienia i uwolnienia. Unikaj jednak podjęcia się nowych wyzwań w tym miesiącu kalendarzowym. Zamiast tego badaj, omawiaj i planuj swoje przyszłościowe cele, ale nie zobowiązuj się do niczego, ponieważ w grudniu nic nie jest pewne.

Refleksje na grudzień - pytania pomocnicze:

  • Co odkładasz na później?
  • Z czego się usprawiedliwiasz?
  • Z czym boisz się stanąć twarzą w twarz?

Oto twój moment, aby przestać zwlekać i zmierzyć się ze swoimi słabościami. 

Kieruj się życzliwością i współczuciem cokolwiek robisz. Miej szacunek dla innych. Grudzień dla wszystkich będzie duchowym wyzwaniem. Wybacz sobie rzeczy, które leżą ci na sercu. Możesz zacząć żałować dokonanych wyborów. Zrozum jednak, że wszystko, co się stało, wydarzyło się w dobrej wierze. Jesteś dokładnie tam, gdzie powinnaś być, aby przygotować się na swoją piękną przyszłość.

9 w numerologii - liczba zakończenia

Altruizm, wrażliwość i dobroć to podstawowe cechy numerologicznej 9. Cierpienie słabszych wzbudza w niej ogromne współczucie. Dziewiątka chętnie pomaga innym oraz otacza opieką słabszych. Bez wahania troszczy się o najbliższych. W grudniu wszyscy poczujemy jej wibrację w trakcie Świąt Bożego Narodzenia. Oprócz niesienia bezinteresownej pomocy Dziewiątka skupia się na swoim rozwoju osobistym. Zależy jej na samorealizacji. Dużo czyta i rozmyśla, reflektuje nad filozoficznymi zagadnieniami. Może mieć skłonność do popadania w egocentryzm. Wyniosła Dziewiątka będzie wyjątkowo krytykować innych i wznosić na piedestał samą siebie. Unikajmy tychże skłonności. 

Najszczęśliwszy dzień w miesiącu - data 12.12

Dwunastego dnia dwunastego miesiąca zaktywowany zostanie potężny kod numerologiczny 1212. Ta liczba anielska podniesie częstotliwość panującą na świecie, dając nam dostęp do wyższych sfer świadomości i zapewniając poczucie spełnienia. W numerologi 12 reprezentuje całość. Mamy 12 miesięcy w roku oraz 12 znaków zodiaku. W grudniu dotrzemy do końca cyklu, aby już wkrótce rozpocząć nową podróż. Dnia 12.12 spojrzymy na naszą bieżącą sytuację z wyższego stanu świadomości.

1212 odblokowuje niesamowicie potężną energię. Dostrój się do niej i wykorzystaj ten dzień na swoją korzyść. Wczuj się w to, co jest dla ciebie dobre i pozostań otwarta na wszelkie wskazówki, które Wszechświat pośle w twoją stronę.

Horoskop na grudzień - co mówi astrologia? >>