Horoskop tygodniowy na styczeń 2022

Przed nami drugi tydzień 2022 roku. Jeśli masz wrażenie, że właśnie teraz twoja motywacja zaczęła słabnąć, wiedz, że nie jesteś sama z tym poczuciem. Okres świętowania już dobiegł końca, jednak zapału do pracy nadal brak. Horoskop tygodniowy wyjaśnia, dlaczego możemy mieć gorsze dni. W poniedziałek 10 stycznia ambitne słońce w Koziorożcu spotka się z rozmarzonym Neptunem. Ten tranzyt zachęci nas do spojrzenia na świat z duchowej perspektywy. Pozwoli z wyobraźnią podejść do spraw, które do tej pory wydawały się przyziemne. Nie szukaj logicznego rozwiązania problemu, lecz poradź się swojej intuicji. Potraktuj na spokojnie to, co się dzieje. Zanurz się w chwili teraźniejszej.

Styczeń 2022 to nie czas na działanie, lecz zwolnienie tempa i oddanie się duchowym przemyśleniom. 

Retrogradacja Merkurego w styczniu

We wtorek 11 stycznia porywczy Mars zmierzy się z mglistym Neptunem. Możemy poczuć zmęczenie i rozproszenie. Nie osądzajmy siebie za to, że nie mamy ochoty nic robić. Noworoczna presja, by działać na pełnych obrotach, nie przyniesie żadnych korzyści. Zaobserwuj, jak kojące i uzdrawiające jest chwilowe odłączenie się od swojej listy zadań. Nie zapomnij jednak zabezpieczyć wszystkich swoich ważnych dokumentów. Retrogradacja Merkurego pojawi się na horyzoncie 14 stycznia. Planeta komunikacji będzie mieć ogromny wpływ na media społecznościowe i dynamikę relacji. Ujawni również, w jakich sferach powinniśmy wykazać się niezależnością.

Retrogradacja Merkurego 2022 - czego się spodziewać? >>

Tydzień zakończy połączenie się Plutona ze słońcem w Koziorożcu 16 stycznia. Zostaniemy zachęceni do wykonania jakiegoś drastycznego ruchu. Zanim wkroczymy na nowy szlak, będziemy musieli z czegoś zrezygnować. Zastanów się więc, co powinno zostać uwolnione z twojego życia. Twoje marzenia nie spełnią się, dopóki nie stworzysz dla nich odpowiednich warunków.

Horoskopy na styczeń 2022:

  1. Horoskop na ten tydzień dla wszyskich znaków zodiaku
  2. Horoskop numerologiczny na styczeń
  3. Roczny horoskop 2022