Horoskop tygodniowy - retrogradacja Merkurego 2022

Baran

Nowe priorytety pochłaniają cię tak bardzo, że pomijasz drobne, lecz istotne szczegóły. W tym tygodniu zarezerwuj czas na solidne planowanie i burzę mózgów. Jeszcze nie jesteś gotowa, aby wykonać krok ku swoim celom. Póki co spisuj pomysły do dziennika. Stwórz tablicę z inspiracjami. Twoje zawodowe instynkty są słuszne, jednak co nagle, to po diable. Naucz się czerpać korzyści z uziemienia, aby jakoś przetrwać tę retrogradację. 

Byk

Horoskop tygodniowy przewiduje, że napotkasz pewne komplikacje zawodowe. Zwłaszcza jeśli chodzi o nowe projekty i komunikację z innymi. Retrogradacja Merkurego to czas, aby wszystkie rzeczy sprawdzać dwa razy. Jeśli zwykle masz plan B na każdą okoliczność, tym razem upewnij się, że masz też plan C. Sprawy, które dotąd wydawały się pilne, nagle znacząco zwolnią tempo. 

Bliźnięta

Spodziewaj się trudności w rozwiązywaniu problemów. Informacje, które do ciebie docierają, mogą być mgliste, niejasne, a nawet nieprawdziwe. Wstrzymaj się z podjęciem ważnej decyzji, jeśli jeszcze nie czujesz się gotowa. Niejasna ocena sytuacji może przysporzyć ci komplikacji w pracy, zwłaszcza na polu nieporozumień z partnerami i współpracownikami. 

Rak

Możliwe, że dużo rozmyślasz o tym, gdzie obecnie zmierzają twoje relacje. Nic już nie jest takie, jakie było w przeszłości. W tym tygodniu wybierz alternatywną trasę i zrób coś inaczej niż dotychczas. Nadszedł czas, abyś przejęła ster. Uwolnij się od związku, który już nie ma sensu lub, przeciwnie, spróbuj go naprawić. Jeśli chodzi o sprawy zawodowe, osoby, które spotkasz na dniach, staną się dla ciebie ważnym źródłem inspiracji.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>