Horoskop tygodniowy na czas Wenus w Koziorożcu

Baran

Przygotuj się na przypływ uznania dla swoich talentów. Z Wenus w Koziorożcu wkroczysz w okres, w którym znajdziesz się w centrum uwagi. Czekają cię wyróżnienia za ostatnie wysiłki i propozycje nowych współpracy. Spodziewaj się dobrych relacji z szefostwem oraz partnerami biznesowymi. Możesz nawet zostać popchnięta do przejęcia władzy nad swoim zespołem lub kiełkującym, ważnym projektem. 

Byk

Czas wydostać się z klatki i obrać nowy kierunek. Wenus jest twoją planetarną władczynią, dlatego szczególnie się o ciebie zatroszczy. Czekają cię nowe doświadczenia, które na zawsze zmienią twoje życie. Jeśli studiujesz lub pracujesz w środowisku akademickim, teraz poradzisz sobie szczególnie dobrze. Robisz biznesy z kimś zza granicy lub spotykasz się z osobą z innej kultury? To partnerstwo przyniesie ci wielkie szczęście. 

Bliźnięta

Przygotuj się na rozkwit w swoim sercu. Wenus w Koziorożcu uwrażliwi twoje zmysły. Dzięki niej wyleczysz swoje stare rany i uświadomisz sobie, że stałaś się silniejsza. Poświęcaj więcej czasu swojemu partnerowi. Jeśli jesteś singielką, teraz możesz być bardziej potrzebująca niż zwykle. Z niczym się nie spiesz, chyba że czujesz, że nowy kochanek szanuje twoje granice. Z radością zauważysz, że twoje dochody wzrosną na przełomie listopada i grudnia.

Rak

Odkryjesz, że w czasie Wenus w Koziorożcu twoja więź z partnerem znacznie się pogłębia. Możliwe, że zdecydujesz się na zamieszkanie razem, zaręczyny czy nawet spontaniczny ślub (ten tranzyt potrwa aż do marca). Raki, które nie są w związkach, otrzymają duże szanse na poznanie kogoś z długotrwałym potencjałem. Koziorożec ułatwi ci kontakty z ludźmi, szczególnie w kwestii rozwijania biznesu. 

Wenus w Koziorożcu - prognoza ogólna >>