Horoskop na pierwszy tydzień czerwca 2021:

Baran

Merkury w tym tygodniu wywoła napięcie na twojej linii praca-dom. Będziesz mieć trudności z pogodzeniem obowiązków z życiem osobistym. Planeta komunikacji porusza się wstecz przez twój rozmowny trzeci dom plotek, sąsiadów, rodzeństwa i relacji z otoczeniem. Spodziewaj się wielu nowych wiadomości, które wpłyną na twój sposób widzenia. W międzyczasie nie zaszkodzi zabrać samochodu do rutynowego przeglądu, żeby zapobiec utrudnieniom w podróży. 

Byk

Twoje życie towarzyskie nareszcie rozkwita. W tym tygodniu poczujesz nieodpartą chęć wymiany swoich myśli z wieloma niesamowitymi ludźmi. Uważaj na nieporozumienia, bo ciekawa dyskusja może niechcący zamienić się w konflikt. Nie czepiaj się szczegółów, tylko patrz na całokształt. Miej oko na swoje konto bankowe i zachowaj paragon po każdym zakupie. Retrogradacja Merkurego zechce namieszać w twoich finansach. 

Bliźnięta

Ten tydzień natchnie cię pełnym potencjałem. Otwierają się przed tobą nowe możliwości, które napawają nadzieją na przyszłość. Pamiętaj o swoich marzeniach, nawet jeśli twój wyśniony scenariusz wydaje się odległy. Niedługo wkroczysz na właściwą drogę. Merkury to twój planetarny władca. Jego retrogradacja sprawia, że transformujesz jako osoba i przybierasz swoją nową tożsamość. 

Rak

Rozwiń skrzydła i poczuj piękno życia, jakby to był twój ostatni dzień na Ziemi. Ten tydzień natchnie cię entuzjazmem wobec wszystkiego, co cię otacza. Jedynym minusem jest trwająca retrogradacja Merkurego. To zjawisko sprawi, że będzie ci ciężko zaprowadzić harmonię w relacjach. Jeśli masz do czynienia z toksyczną energią, lepiej naucz się stawiać granice. Zjawisko retrogradacji zawsze wiąże się z jakąś poważną misją. Zastanów się, czy aby pewna sytuacja nie domaga się oficjalnego zamknięcia. 

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>