Horoskop na wrzesień 2021:

Baran

Sezon Panny od samego początku wymaga od ciebie wytężonej pracy. Jednak w tym tygodniu powinnaś nadać priorytet zdrowiu i samopoczuciu. Zafunduj sobie jeden dzień przerwy od napiętego harmonogramu. Wykorzystaj ten czas na domowe SPA lub długi spacer na łonie natury. Wenus w Pannie poprosi cię o znalezienie równowagi pomiędzy życiem prywatnym a karierą. Lepiej skorzystać z tej energii, zamiast ryzykować wypaleniem zawodowym.

Byk

U Byków wszystko zmierza ku lepszemu. Wreszcie zaczynasz otrzymywać uznanie zasłużone w twojej karierze. Jako znak ziemi, rozwijasz się przez pracę. Pielęgnuj swoje więzi z osobami, które przyczyniają się do twojego sukcesu. Ten tydzień będzie służyć spotkaniom zawodowym i organizowaniu burzy mózgów. Dzięki Wenus doskonale władasz słowami. Kiedy twoja planeta znajduje się w Pannie, podwaja szanse na udany kontrakt.

Bliźnięta

Czas Panny rozwija cię intelektualnie. Jako ciekawski znak powietrza otrzymasz od losu wiele szans na rozwój. Dodatkowo, Wenus w Pannie zachęci cię do rozpoczęcia nowych, ekscytujących przygód. Bądź spontaniczna w swoich działaniach. Zapisz się na kurs, który cię ekscytuje. Wrzesień posłuży zdobywaniu nowych umiejętności. To także dobry miesiąc na spotkanie bratniej duszy. Poznawaj nowych ludzi i słuchaj uważnie, co ciekawego chcą ci powiedzieć. 

Rak

Stawiasz granice w swoim życiu prywatnym. Pracowity sezon Panny może sprawić, że poczujesz jesień w sercu i wycofasz się ze świata zewnętrznego. Teraz nadszedł czas, aby w harmonijny sposób zagłębić się w sprawy domowe. Jako Rak, traktujesz swoje cztery kąty jak święte miejsce dające bezpieczeństwo. W tym tygodniu zbadaj, w jakich sferach powinnaś stać się bardziej asertywna.

Horoskop na ten tydzień - prognoza ogólna >>