Horoskop na zaćmienie słońca i nów w Strzelcu:

Baran

Ten tydzień zachęci cię do porzucenia twardych zasad. Czas na przejęcie nowego punktu widzenia. Nagłe wydarzenia wywołane przez zaćmienie sprawią, że zaczniesz postrzegać świat inaczej. Trzymanie się starych przekonań tylko hamuje twój rozwój. Będziesz musiała dokonać wyboru pomiędzy robieniem tego, w co wierzysz, a czego wymagają od ciebie inni. Nów w Strzelcu przypomni ci o misji twojej duszy. Pozwól sobie na podróż w nieznane. 

Byk

Słońce w Strzelcu rzuci światło na twoje emocjonalne przywiązania. Pora ustalić konkretne granice, dzięki którym uchronisz swoją energię przed toksycznymi ludźmi. To może być również czas na pogłębienie twoich najbliższych relacji. Przełam lody i okaż dowody swojej miłości. Spodziewaj się, że losowe wydarzenia wywołane przez zaćmienie zmienią twój sposób postrzegania związków. Możliwe, że twój najbliższy przyjaciel okaże się wrogiem numer jeden. Miej się na baczności w swoim otoczeniu. 

Bliźnięta

Grudzień zapowiada w twoim życiu nowy związek. Jeśli jesteś singielką, poznasz kogoś nowego. Bliźniaki, które już mają partnera, wespną się na wyżyny relacji. Chociaż ta nagła metamorfoza początkowo może wywołać w tobie niepokój, pamiętaj, że los daje ci ją po to, abyś wreszcie mogła się rozwinąć. Ktoś hamuje cię na drodze do samospełnienia? To pierwszy poważny znak, że musisz coś zmienić. 

Rak

W tym tygodniu czeka cię zmiana dotycząca twojej codziennej rutyny. Czas priorytetowo potraktować swoje zdrowie. Pełna wydajność jest możliwa tylko wtedy, gdy dostarczasz sobie odpowiedniego paliwa. Zastanów się więc nad zdrowszą dietą i sportem wywołującym endorfiny. Popracuj nad relacją z samą sobą, a staniesz się lepsza w relacjach z innymi. Czeka cię też powrót sytuacji z przeszłości. Zachowaj spokój i traktuj swoją przestrzeń osobistą jak świątynię. 

Horoskop na zaćmienie Słońca - prognoza ogólna >>