Horoskop tygodniowy 2021 na początek kwietnia

Tydzień, który kończy marzec i zaczyna kwiecień, będzie przesycony kosmiczną energią. Magia napełni nas już w poniedziałek za sprawą koniunkcji Merkurego z Neptunem w Rybach. Gdy planeta komunikacji spotka się z władcą snów, spłynie na nas ich ogromny potencjał. Połączymy się z naszym światem duchowym, by dać się poprowadzić intuicji i marzeniom. Jednak u niektórych ta silna wibracja może wywołać rozproszenie, zmęczenie, a nawet nadwrażliwość. Nasz horoskop na ten tydzień tłumaczy, w jaki sposób korzystać z siły aktualnych zjawisk. 

Merkury połączy się z Saturnem w znaku Ryb, pomagając nam odróżnić prawdę od fikcji. 

We wtorek 30 marca romantyczna Wenus utworzy sekstyl ze stabilnym Saturnem. Tym samym obdarzy nas wytrwałością w pracy, dyscypliną i wiarą w aktualne dążenia. W piątek 2 kwietnia dojdzie do spotkania Merkurego z Plutonem, co pogłębi w nas pragnienie bliskości z innymi. Możemy zechcieć dzielić się swoimi sekretami lub dokopywać się do cudzych tajemnic. Będziemy odkrywać głęboko ukryte znaczenie i, za pomocą uczciwych rozmów, dochodzić do sedna problemów. 

Dzięki Baranowi zechcemy objąć rolę lidera w pracy, domu, związkach i własnych postanowieniach. 

Pod koniec tygodnia Merkury wkroczy w znak zdeterminowanego Barana. Ten aspekt doleje oliwy do ognia, popychając nas do gorących debat, szczerych deklaracji czy chęci podążania za swoimi instynktami. Dostaniemy zastrzyk motywacji i odwagi, aby osiągnąć swój cel. Przeszkodzić może nam tylko własne ego, dlatego teraz warto nad sobą popracować.