Horoskop tygodniowy - Wenus w Strzelcu 2021

Październik to intensywny miesiąc wystawiający na próbę życie miłosne. Najpierw w naszych związkach pojawiły się konflikty wywołane przez retrogradację Merkurego. Następnie księżyc w nowiu w Wadze poprosił nas o znalezienie równowagi w partnerstwach. Już w tym tygodniu kolejne wydarzenie wpłynie na nasze sprawy sercowe. Będzie nim jednak przyjemny tranzyt Wenus, planety miłości, w znaku Strzelca. To zjawisko potrwa do 5 listopada. 

7 października Wenus przeniosła się ze Skorpiona do Strzelca. 

Wenus w Strzelcu sprawi, że w naszych relacjach zapanuje pozytywna atmosfera. Po intensywności Wenus w Skorpionie ten tranzyt jest pożądaną zmianą. Sposób, w jaki podchodzimy do miłości stanie się bardziej szczery i beztroski. Ta energia będzie tym, czego potrzebujemy, aby tchnąć nowe życie w aktualne partnerstwo lub przenieść nowy związek na wyższy poziom. Strzelec prosi, abyśmy otworzyli się na zmiany, działając w zgodzie z potrzebami swojego serca.

Słońce w trygonie z Jowiszem da nam kolejne powody do szczęścia.

W piątek Słońce (planeta ego) stworzy trygon z Jowiszem (planetą szczęścia). Otrzymamy przypływ wiary w siebie i poczucie, że Wszechświat ma nas w swojej opiece. Czekają nas dobre wiadomości oraz pozytywne zwroty akcji. Tego dnia warto dać się pochłonąć swojej największej pasji. Niestety, w weekend przeżyjemy astro-burzę. Niedzielny kwadrat słońca w Wadze z Plutonem w Koziorożcu postawi nas przed trudnymi zadaniami. Przygotuj się na chwilowe czarne chmury, które niedługo się wyklarują.