Horoskop na czerwiec 2020. Jak wpłynie na nas cień retrogradacji?

Baran

Wiedz, że tydzień pod wpływem Neptuna oraz zbliżającej się retrogradacji Merkurego, jest przeładowany negatywnością. Opracuj strategię, która podtrzyma twój dobry nastrój. Bądź aktywna w naturze. Wypoć złe emocje, zredukuj stres i daj sobie czas sam na sam ze sobą. Najbliższe dni sprzyjają regeneracji lub rytuałom poprawiającym zdrowie. Ugaś swój wewnętrzny ogień, biorąc ziołową kąpiel. Chroń swoją energię. Nie wdawaj się w konflikty. Ta chwilowa zamiana z Barana w owieczkę da ci siłę, by nareszcie się zregenerować. 

Byk

Wykorzystaj okres cienia na wsłuchanie się w swoje emocje i przyjmowanie ważnych porad od innych. Czas pobrać naukę z doświadczeń swoich bliskich, by nie popełniać takich samych błędów. Miej oczy szeroko otwarte, bo ktoś teraz potrzebuje twojej pomocy. Zamiast skupiać się na swoim własnym ego, wykaż się aktywizmem w swojej społeczności. Działanie dla ludzi oraz przebywanie w naturze pomoże ci zwalczyć twoje wewnętrzne lęki. Nie pozwól, by depresyjny nastrój sprawił, że odizolujesz się od innych. 

Bliźnięta

Sprzeczne komunikaty napływające z różnych stron to w tym tygodniu sprawka Neptuna. Ta planeta połączy się z Marsem w sektorze twojej kariery, żebyś mogła zacząć działać na najwyższych obrotach. Zachowaj przy tym ostrożność w przekazie otrzymywanych informacji. Większość z nich nie będzie pokrywać się z prawdą. Zamieszanie, jakiego teraz doświadczysz, sprowadzi cię na właściwy tor. Ustal swoje nowe priorytety na życie zgodnie z tym, co podpowiada ci serce. 

Rak

Na dniach odczujesz działanie Neptuna, który rozbudzi twoją emocjonalność. Zanurkujesz we wszystkich uczuciach budzących w tobie wielki sentyment. Zamiast się w nich rozpłynąć, powyciągaj wnioski i spraw, by te wspomnienia stały się motywacją. Teraz sny na jawie będą o wiele bardziej realne niż otaczająca cię rzeczywistość. Otwórz swój umysł na nowe perspektywy. Wizualizuj wymarzoną przyszłość i manifestuj, by spełnić ten scenariusz. 

Prawo przyciągania. Jak zacząć manifestować? >>