Horoskop na czerwiec 2020. Jak wpłynie na nas cień retrogradacji?

Baran

Wiedz, że tydzień pod wpływem Neptuna oraz zbliżającej się retrogradacji Merkurego, jest przeładowany negatywnością. Opracuj strategię, która podtrzyma twój dobry nastrój. Bądź aktywna w naturze. Wypoć złe emocje, zredukuj stres i daj sobie czas sam na sam ze sobą. Najbliższe dni sprzyjają regeneracji lub rytuałom poprawiającym zdrowie. Ugaś swój wewnętrzny ogień, biorąc ziołową kąpiel. Chroń swoją energię. Nie wdawaj się w konflikty. Ta chwilowa zamiana z Barana w owieczkę da ci siłę, by nareszcie się zregenerować. 

Byk

Wykorzystaj okres cienia na wsłuchanie się w swoje emocje i przyjmowanie ważnych porad od innych. Czas pobrać naukę z doświadczeń swoich bliskich, by nie popełniać takich samych błędów. Miej oczy szeroko otwarte, bo ktoś teraz potrzebuje twojej pomocy. Zamiast skupiać się na swoim własnym ego, wykaż się aktywizmem w swojej społeczności. Działanie dla ludzi oraz przebywanie w naturze pomoże ci zwalczyć twoje wewnętrzne lęki. Nie pozwól, by depresyjny nastrój sprawił, że odizolujesz się od innych. 

Bliźnięta

Sprzeczne komunikaty napływające z różnych stron to w tym tygodniu sprawka Neptuna. Ta planeta połączy się z Marsem w sektorze twojej kariery, żebyś mogła zacząć działać na najwyższych obrotach. Zachowaj przy tym ostrożność w przekazie otrzymywanych informacji. Większość z nich nie będzie pokrywać się z prawdą. Zamieszanie, jakiego teraz doświadczysz, sprowadzi cię na właściwy tor. Ustal swoje nowe priorytety na życie zgodnie z tym, co podpowiada ci serce. 

Rak

Na dniach odczujesz działanie Neptuna, który rozbudzi twoją emocjonalność. Zanurkujesz we wszystkich uczuciach budzących w tobie wielki sentyment. Zamiast się w nich rozpłynąć, powyciągaj wnioski i spraw, by te wspomnienia stały się motywacją. Teraz sny na jawie będą o wiele bardziej realne niż otaczająca cię rzeczywistość. Otwórz swój umysł na nowe perspektywy. Wizualizuj wymarzoną przyszłość i manifestuj, by spełnić ten scenariusz. 

Prawo przyciągania. Jak zacząć manifestować? >>

 

Lew

Kiedy na dniach Słońce połączy się z Neptunem, możesz widzieć innych, jak w krzywym zwierciadle. Ten aspekt zniekształci twój odbiór otoczenia i właściwą ocenę sytuacji. Nie podejmuj zbyt pochopnych decyzji. Postaraj się robić wszystko na spokojnie. W sferze towarzyskiej nie stawiaj na ilość, tylko na jakość. Marnowanie energii na płytkie relacje sprawi, że poczujesz w sobie pustkę. Miłość, której poszukujesz, oddala się od ciebie, kiedy bez żadnej selekcji poszerzasz grono swoich potencjalnych partnerów. 

Panna

Zarówno Neptun, jak i cień nadciągającej retrogradacji Merkurego, spowodują, że twoje osądy będą mgliste. Postaraj się nie oceniać książki po okładce. Nie bądź surowa wobec innych ludzi, jeśli nie znasz ich pełnej historii. W pracy zapragniesz rywalizacji. Uważaj, bo nadmierne porównywanie się z innymi wywoła w tobie poczucie zagrożenia. Być może wyścig, w którym celowo bierzesz udział, istnieje tylko w twojej głowie. Potraktuj cudzy sukces jako inspirację lub zachętę do rozpoczęcia współpracy. 

Waga

Masz ochotę się poddać? Tracisz nadzieje na drodze do celu? Cień retrogradacji Merkurego może na chwilę ugasić twój zapał. Jednak to nie oznacza, że powinnaś zrezygnować w momencie, gdy znajdujesz się blisko mety. Nie pozwól, by twoje zaangażowanie osłabło, niezależnie czy dotyczy ono projektu, czy relacji, w której aktualnie się znajdujesz. Chociaż wszystko w tym tygodniu może wydać się bez sensu, miej wiarę w to, co przyniesie przyszłość. Pozwól, by Wszechświat sam się tym zajął.

Skorpion

Dzięki Neptunowi znaki wodne w tym tygodniu znacząco spowolnią swoje tempo. Wykorzystaj marzycielską energię tej planety do wyzwolenia swojej kreatywności. Niech ta twórcza energia w końcu znajdzie ujście. Z negatywnych aspektów, możesz mieć skłonności do zaborczości w pracy i sferze miłości. Puść to, co nie twoje. Nie marnuj energii na desperackie trzymanie się swojego stanowiska lub osoby, której tak naprawdę na tobie nie zależy. Czas przywrócić swoją niezachwianą pewność siebie. 

Ciemna strona każdego znaku zodiaku >>

 

Strzelec

Możesz przeżywać trudne chwile w związku, spowodowane nieporozumieniem. Zamiast nadmuchiwać panujący konflikt, skup się na swoich własnych emocjach. Zastanów się, dlaczego aż tak się unosisz. Czasem lepiej machnąć ręką na czyjeś humory. Nie pozwól, by zły nastrój drugiej osoby wyssał z ciebie całą pozytywną energię. Skieruj swoją siłę na działania kreatywne. Nie stawiaj siebie w centrum. Postaraj się być wyrozumiała wobec problemów swojej drugiej połówki. Atmosfera cienia retrogradacji Merkurego sprawia, że wszyscy jesteśmy nadwrażliwi. 

Koziorożec

Cień retrogradacji Merkurego przyćmi twoje sprawy związane z karierą. Przemyśl powód, dla którego tak ciężko pracujesz i postaraj się uprościć swój sposób działania. Ustal priorytety zawodowe na podstawie swoich największych potrzeb. Chociaż sprawy będą wydawać się niejasne, twoja intuicja ma ogromną siłę i pomoże ci znaleźć właściwy kierunek. Zaufaj losowi. Wykaż się większą empatią wobec bliskich. Usilne narzucanie swojego zdania nie przyniesie niczego dobrego.

Wodnik

Przytłaczająca energia zbliżającej się retrogradacji Merkurego może sprawić, że poczujesz dyskomfort w miejscu, w którym jesteś. Odniesiesz wrażenie, że nikt cię nie rozumie, a ty sama nie zgadzasz się z opiniami innych. Ciężko będzie ci przywołać radosne momenty, podczas gdy w powietrzu wisi burza. Znajdź dobre strony swojego uziemienia. Wykorzystaj ten czas na kontakt z naturą. Poczuj trawę pod stopami, pozrywaj zioła, naucz się zaplatać wianki z polnych kwiatów. Czerwiec służy odnowie biologicznej na zewnątrz. Koszt kuracji w naturze jest zerowy. 

Ryby

Co ostatnio najbardziej zakłóca twój spokój? W tym tygodniu Ryby z powodu rozdrażnienia mogą zatracić swoje poczucie stabilności. Jesteś bardzo wrażliwa na problemy świata zewnętrznego, przez co chłoniesz negatywne wibracje jak gąbka. Postaraj się zrelaksować. Chroń swoją energię poprzez bycie asertywną w sytuacjach, na które się nie godzisz. Właśnie teraz twoje samopoczucie powinno stać się dla ciebie priorytetem. Na szczęście w sobotę Neptun (twoja planeta) zabłyśnie na niebie w koniunkcji z Marsem. Ten aspekt przywróci twoją siłę zen i sprawi, że zanurzysz się w swoich marzeniach. Po to, aby znaleźć odpowiedzi, jak je spełnić. 

Fazy Księżyca a cykl menstruacyjny kobiety >>