Horoskop na ostatni tydzień roku 2020

Zdaje się, że rok 2020 dla wszystkich okazał się przełomowy. W ciągu ostatnich miesięcy spora część ludzi doznała duchowego przebudzenia. Zmieniły się nasze priorytety i marzenia, a przyszłość przestała być tak przewidywalna, jak wydawała się do tej pory. Pozostaje nam tylko zaufać przeznaczeniu oraz zdać się na własną intuicję. Astrologia nie dba o kalendarz gregoriański. Według tej starożytnej nauki Nowy Rok rozpocznie się w marcu, wraz z sezonem Barana - pierwszym znakiem na kole zodiaku. Za to zgodnie z kalendarzem numerologicznym, już od października znajdujemy się w wibracji nowego roku 2021. Dlaczego więc z tak wielką niecierpliwością oczekujemy 1 stycznia? Cóż, z przyzwyczajenia wierzymy, że wtedy otworzy się przed nami zupełnie nowy rozdział. Tak, jakby w sylwestrową noc zmieniła się energia nadająca rytm Ziemi. Kto interesuje się gwiazdami, ten wie, że to długi i skomplikowany proces. Jednak horoskop na ostatni tydzień roku 2020 wskaże nam kierunek, którym mamy podążać. Zjawiska, jakie wydarzą się na dniach, z pewnością pomogą nam otworzyć się na zmiany.

Trudny rok zakończy kojąca pełnia Księżyca w Raku. Ten aspekt sprzyja głębokiemu oczyszczaniu.

W niedzielę 27 grudnia Słońce w Koziorożcu stworzyło trygon z innowacyjnym Uranem. Tym samym zachęca nas, by w tym tygodniu zacząć manifestować swoją przyszłość. Pora przysiąść do postanowień noworocznych. Stworzyć w głowie plan, który jest zgodny z prawdziwymi pragnieniami naszej duszy. To, co wydarzy się we wtorek 29 grudnia, dodatkowo wzmocni nasze intencje. Wtedy na niebie pojawi się ostatnia pełnia księżyca 2020 roku. Srebrny Glob zabłyśnie w emocjonalnym Raku. Pomoże nam oczyścić się z bólu noszonego w sercu przez ostatnie miesiące. Zaopiekuje się naszym wnętrzem, by ułatwić uwalnianie się od strachu i lęków. Będzie sprzyjać żegnaniu frustrującej, depresyjnej energii starego roku. 

Pomyśl o tym, co w nowym roku chcesz osiągnąć na poziomie duchowym. Ustal intencje, medytuj i wykonuj rytuały kojące twoją duszę. Astrologowie są zgodni co do tego, że rok 2021 będzie pełen zmian. Zamiast się bać, uwierz, że nowe wyzwania, zaprowadzą cię do miejsca, w którym pragniesz być.