Horoskop tygodniowy 2020 na koniec października:

Baran

W tym tygodniu możesz odczuwać presję w swojej najbliższej relacji. Retrogradacja Merkurego wkracza do twojego siódmego domu skoncentrowanego na partnerstwie. To spowoduje niemałe zamieszanie związane z twoją bratnią duszą. Postaraj się nadmiernie nie analizować gestów czy słów płynących z drugiej strony. Przekaz między wami będzie zakłócony, więc upewnij się, że komunikujesz się jasno i nie próbujesz na siłę wszczynać kłótni. Pamiętaj, że twoje własne potrzeby nie muszą być priorytetem dla innych.

Byk

Na dniach możesz zacząć zastanawiać się, kim jesteś. Porównujesz się ze swoim "ja" z przeszłości. Jaka wersja ciebie była tą prawdziwszą? Z którą wolałabyś się nie rozstawać? W twoim życiu jest wiele uśpionych obszarów, oczekujących twojego przebudzenia. Drzemie w nich ogromny potencjał, ale jeszcze masz przed sobą długą listę rzeczy do przepracowania, czemu na pewno sprzyja sezon Skorpiona. Czas postawić czoła swoim największym lękom. 

Bliźnięta

Ten tydzień rozpocznie twój proces uzdrawiania. Pod wpływem pełni Niebieskiego Księżyca twoje rany mogą znów otworzyć się na oścież. Dzięki temu dostrzeżesz, skąd bierze się twój ból i nareszcie będziesz mogła skutecznie go zaleczyć. Odpocznij od wszystkiego, co cię przytłacza. Poszukaj inspiracji w nowych dziedzinach lub przeznacz wolne chwile na relaks z ukochanym. Tylko głębokie poczucie bezpieczeństwa odciąży twoje barki ze stresujących spraw.

Rak

Twoje nadzieje, marzenia i życzenia posyłane w eter, coraz bardziej się urzeczywistniają. Sposób, w jaki chciałabyś zmienić ten świat, nagle nabiera głębokiego sensu. Jednak komplikacje w sprawach osobistych mogą odciągać cię od twoich wyższych celów. Za chwilę skierujesz całą uwagę do wewnątrz. Poukładaj swoje życie, zanim zmierzysz się z resztą. Masz szansę osiągnąć wszystko, o czym marzysz, lecz najpierw musisz stać się wystarczająco silna.

Co dzieje się w tym tygodniu? Astrologiczna prognoza ogólna >>

 

Lew

Na dniach możesz być zdezorientowana w kwestii zawodowej. Energia Niebieskiej Pełni Księżyca spłynie bezpośrednio do twojego dziesiątego domu pracy. Nie licz na spokojne posunięcie spraw. Czeka cię raczej jazda kolejką górską, podczas której zrozumiesz, że najlepsze rzeczy dzieją się wtedy, gdy najmniej się ich spodziewasz. Wyłonią się przed tobą zupełnie nowe szanse. Ostry zwrot akcji może przenieść twoją karierę w miejsce równie dziwne, co ekscytujące. Gdy kurz opadnie, nagle się okaże, że to najlepszy możliwy scenariusz. Nie denerwuj się na zapas. Poczekaj.

Panna

To, co w ostatnim czasie pochłaniało całą twoją uwagę, w tym tygodniu wysunie się na pierwszy tor. Za sprawą Merkurego zrobisz krok w tył i spojrzysz na swój świat z innej perspektywy. Twój umysł pracuje na najwyższych obrotach, jednak trudno ci się skupić i osiągnąć stabilność. Wiedz, że to wszystko wina bieżących zjawisk. Nie daj się odciągnąć od swojego celu na skutek zmęczenia, czy chaosu wokół.

Waga

W tym tygodniu weź pod lupę swoje relacje. Zastanów się, w kogo inwestujesz energię, emocje i czas, oraz czy naprawdę zyskujesz coś w zamian. Nadeszła pora, by odpuścić związki, które tak naprawdę zmierzają donikąd. Twoje potrzeby powinny być najważniejsze, nawet jeśli ten ktoś teraz "błaga" o twoją pomoc. Co stało się z twoją pewnością siebie i umiejętnością grzecznego odmawiania? Pora, aby role się odwróciły. 

Skorpion

Każdy związek to wymiana energii obu stron. Nie licz na wieczny kredyt hojności. Zjawiska panujące nad tobą w tym tygodniu pomogą ci zrozumieć, co twój partner wnosi do twojego życia. Czy ty sama wywiązujesz się z waszej umowy? Rany z przeszłości mogą spowodować komplikacje w twojej aktualnej relacji. Nie zapominaj, czego się nauczyłeś, ale zrozum, że każdy związek jest inny.

 

Strzelec

Stresującym wyzwaniom jeszcze nie będzie końca. W tym tygodniu poczujesz się przytłoczona nadmiarem pracy i przykrych obowiązków. Sezon Skorpiona sprawia, że pływasz po mglistych, emocjonalnych wodach swojego dwunastego domu duchowości. Lecz dawne rany, puszczaj ego i pamiętaj, kim jesteś na najgłębszym poziomie. W brnięciu do przodu pomoże ci tylko asertywność oraz samodyscyplina. Musisz włożyć w swoje sprawy więcej energii niż zwykle. 

Koziorożec

Cele, do których tak długo dążyłaś, w tym tygodniu wydadzą się niezrozumiałe. Zaczniesz się zastanawiać, co popchnęło cię do podjęcia takich, a nie innych decyzji. Pamiętaj, że nadal możesz zmienić kurs. To ty nadajesz kierunek swoim sprawom. Zamiast martwić się o wynik, skup się na procesie. W pełnię Niebieskiego Księżyca oczekuj artystycznego przebudzenia. Zobacz, dokąd zaprowadzi cię twój umysł.

Wodnik

Powietrze wokół staje się gęste, a ty odkrywasz magię w jesiennym mroku. Poświęć ten tydzień na budowaniu poczucia bezpieczeństwa, na jakie zasługujesz. Powróć myślami do swoich przodków, żeby lepiej zrozumieć, kim jesteś. W przeszłości czekają na ciebie inspiracje, które uprzyjemnią twoje teraźniejsze życie. Nadszedł czas, by nauczyć się czegoś nowego i nadać swojemu życiu głębszy sens.

Ryby

W tym tygodniu jedna rozmowa może odmienić całe twoje życie. Dostęp do pewnej "wiedzy zakazanej" lub nawet jedna "błaha" informacja odwrócą wszystko, co myślałaś do tej pory. Przygotuj się na sztorm w oceanie chaosu. Nadeszła pora, by oczyścić się z rzeczy, które od dłuższej chwili ci nie służą. Nie zaglądaj do dawno zamkniętych rozdziałów. Odpuść i przyjmij to, co nadchodzi. W przeciwnym razie czeka cię wielki stres.