Horoskop tygodniowy 2020. Co przyniesie retrogradacja Neptuna?

Baran

Sezon Raka pozytywnie wpływa na twoje uziemienie. Uczysz się, jak pielęgnować swoje własne potrzeby. Znajdujesz sposoby, by mówić o nich bliskim. W tym tygodniu Słońce porusza się po twojej strefie domu. Skłania cię do zwrócenia uwagi na uczucia twoich współlokatorów. Ten aspekt zadziała sprzyjająco na rozwiązywanie konfliktów rodzinnych. Za to retrogradacja Neptuna rozświetli drobiazgi, które mogłaś przegapić. Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach. Uważaj, bo ktoś z twojego otoczenia nieustannie karmi cię swoimi kłamstwami.

Byk

W tym tygodniu wzmocnisz swoją samoocenę. Wszechświat da ci znać, że bycie sobą zawsze działa na twoją korzyść. Czas wyleczyć się z kompleksów lub zapomnieć sytuacje, przez które kwestionujesz swoją prawdziwą wartość. Otaczaj się ludźmi sprawiającymi, że czujesz się kochana i potrzebna. U Byków ruch wsteczny Neptuna odbywa się w strefie przyjaźni, czym skłania do przyjrzenia się swoim znajomym. Niektórzy z nich nie są tacy, jakich grają. Spodziewaj się poprawy sytuacji finansowej - kiedy Wenus wychodzi z retrogradacji, wszystko w tej kwestii powraca do normy. 

Bliźnięta

Na dniach Wenus znajdzie się w znaku Bliźniąt, co dla ciebie oznacza odkrycie głęboko skrywanych prawd. Spodziewaj się przełomu w sprawach sercowych. Retrogradacja Neptuna chce, byś skierowała uwagę na karierę. Czas sprecyzować swój cel zawodowy i dostosować go do obecnego życia. W weekend możesz odczuć przypływ energii oraz chęć obracania się w towarzystwie. Zainspiruj ludzi, których masz wokół siebie. Zróbcie razem coś przełomowego. Kto jak kto, ale ty Bliźniaku jesteś najlepszym inicjatorem. 

Rak

Rozpoczął się dla ciebie proces samoleczenia, wsparty przez retrogradację Neptuna. W ciągu kolejnych tygodni będziesz rozwijać swoją duchowość. Pozwól, by ciekawość była twoim przewodnikiem. Otwórz się na to, czego jeszcze nie wiesz. Wenus porusza się bezpośrednio w twojej strefie zamknięcia, obdarzając cię pozytywnym podejściem do przeszłej lub obecnej miłości. Zaufaj swojemu instynktowi. Pozwól sobie wyleczyć się ze starych ran. W sobotę Mars rozjaśni twój sektor kariery, dając ci znaczący impet w pracy.

Jaki jest zodiakalny Rak? >>