Horoskop tygodniowy 2020. Co przyniesie retrogradacja Neptuna?

Baran

Sezon Raka pozytywnie wpływa na twoje uziemienie. Uczysz się, jak pielęgnować swoje własne potrzeby. Znajdujesz sposoby, by mówić o nich bliskim. W tym tygodniu Słońce porusza się po twojej strefie domu. Skłania cię do zwrócenia uwagi na uczucia twoich współlokatorów. Ten aspekt zadziała sprzyjająco na rozwiązywanie konfliktów rodzinnych. Za to retrogradacja Neptuna rozświetli drobiazgi, które mogłaś przegapić. Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach. Uważaj, bo ktoś z twojego otoczenia nieustannie karmi cię swoimi kłamstwami.

Byk

W tym tygodniu wzmocnisz swoją samoocenę. Wszechświat da ci znać, że bycie sobą zawsze działa na twoją korzyść. Czas wyleczyć się z kompleksów lub zapomnieć sytuacje, przez które kwestionujesz swoją prawdziwą wartość. Otaczaj się ludźmi sprawiającymi, że czujesz się kochana i potrzebna. U Byków ruch wsteczny Neptuna odbywa się w strefie przyjaźni, czym skłania do przyjrzenia się swoim znajomym. Niektórzy z nich nie są tacy, jakich grają. Spodziewaj się poprawy sytuacji finansowej - kiedy Wenus wychodzi z retrogradacji, wszystko w tej kwestii powraca do normy. 

Bliźnięta

Na dniach Wenus znajdzie się w znaku Bliźniąt, co dla ciebie oznacza odkrycie głęboko skrywanych prawd. Spodziewaj się przełomu w sprawach sercowych. Retrogradacja Neptuna chce, byś skierowała uwagę na karierę. Czas sprecyzować swój cel zawodowy i dostosować go do obecnego życia. W weekend możesz odczuć przypływ energii oraz chęć obracania się w towarzystwie. Zainspiruj ludzi, których masz wokół siebie. Zróbcie razem coś przełomowego. Kto jak kto, ale ty Bliźniaku jesteś najlepszym inicjatorem. 

Rak

Rozpoczął się dla ciebie proces samoleczenia, wsparty przez retrogradację Neptuna. W ciągu kolejnych tygodni będziesz rozwijać swoją duchowość. Pozwól, by ciekawość była twoim przewodnikiem. Otwórz się na to, czego jeszcze nie wiesz. Wenus porusza się bezpośrednio w twojej strefie zamknięcia, obdarzając cię pozytywnym podejściem do przeszłej lub obecnej miłości. Zaufaj swojemu instynktowi. Pozwól sobie wyleczyć się ze starych ran. W sobotę Mars rozjaśni twój sektor kariery, dając ci znaczący impet w pracy.

Jaki jest zodiakalny Rak? >>

 

Lew

W tym tygodniu będziesz natchniona wizjami swojej wymarzonej przyszłości. Twoje serce doskonale wie, czego chcesz. Masz wewnętrzną moc, by urzeczywistnić wszystkie marzenia, które tkwią w twojej głowie. Chociaż twoja podróż przez ostatnie miesiące była pełna potknięć i chwil zwątpienia, nie powinnaś zbaczać z obranej drogi. Wenus teraz wspiera cię w strefie przyjaźni, nawet jeśli są to relacje przez internet. Jednak retrogradacja Neptuna sprawi, że staniesz się zbyt ufna. Miej to na uwadze i nie daj się zwieść cudzej grze pozorów. Możesz spoglądać na innych jak przez mgłę, przez co umkną ci bardzo istotne szczegóły. 

Panna

Czujesz się, jakbyś brała udział w wyścigach? Twoja wrodzona konkurencyjność w tym sezonie jest silniejsza niż zwykle. Za wszelką cenę pragniesz zebrać owoce ciężkiej pracy z ostatnich miesięcy. Chcesz być rozpoznawalna za wszystko, co robisz i zbudować renomę wokół swojego nazwiska. To zrozumiałe, ale czy naprawdę jesteś gotowa na wprowadzenie w swoim życiu zmian, które będą konsekwencją sukcesu? Wiedz, że teraz masz wsparcie Wenus, by wspinać się wyższe szczeble kariery. Za to cofający się Neptun ujawni, że ktoś z twoich bliskich tobą manipuluje.

Waga

Twoja patronka Wenus teraz sprzyja mówieniu swoich myśli na głos. Odważ się nareszcie wyrazić to, co od dłuższego czasu leży ci na sercu. Dzięki temu masz szansę naprawić swój związek i zbudować pod nim solidne fundamenty. Jednak ocieplenie stosunków z partnerem będzie wymagać od ciebie kompromisu. Na chwilę pożegnaj się ze swoją dumą. Spróbuj spojrzeć na sytuację z perspektywy drugiej osoby. Retrogradacja Neptuna wymaga, abyś popchnęła swoje sprawy do przodu, zamiast nieustannie robić krok w tył. 

Skorpion

Energia lata sprawia, że twoje serce jest wypełnione namiętnością. Szukasz osoby, w której możesz ulokować głębokie uczucia, jednak to nie najlepszy czas na stały związek. Najpierw spokojnie rozważ wszystkie za i przeciw, by znów nie doświadczyć rozczarowania. Z retrogradacją Neptuna w tle ciężej będzie ci stawiać granice. Zamiast angażować się w sprawy miłosne, przelej swoją produktywność na pracę i rytuały poprawiające zdrowie. W ten sposób unikniesz bolesnych niepowodzeń. 

 

Strzelec

Emocjonalny sezon Raka pomoże ci zrozumieć twoją rolę w związkach. To dobry czas na poprawienie swoich relacji z bliskimi lub odcięcie się od toksycznych osób. Pożegnaj wampiry energetyczne, które odbierają ci poczucie wolności. Neptun w ruchu wstecznym teraz porusza się po twojej strefie domu. Przygotuj się na drobne spięcia z rodziną, ale zamiast toczyć bitwy, naucz się przepraszać. Wenus wymaga od ciebie kompromisów. Tylko w ten sposób oczyścisz powietrze.

Koziorożec

W trakcie retrogradacji Neptuna skoncentruj się na samodoskonaleniu. Pora na zasłużoną przerwę, która przywróci harmonię w umyśle. Uwolnij endorfiny za pomocą sportu. Spędzaj więcej czasu na zewnątrz. Spraw, by twoja letnia rutyna codziennie dawała ci kopa energii. Sezon Raka uwrażliwia Koziorożce na piękno przyrody. Pomaga im w lepszym wyrażaniu emocji. Jeśli nie wiesz jak dać znać o swoich uczuciach, spisz je na kartce i przekaż w liście lub porozmawiaj o nich w cztery oczy. 

Wodnik

Spraw, by ten tydzień różnił się od reszty. Wibracja retrogradacji Neptuna natchnie cię do odważnych działań. Obudzisz w sobie duszę artystki żądnej wiedzy, doświadczeń i inspirujących rozmów. Miłość unosi się w powietrzu, które wdychasz. Rozpoczyna się dla ciebie dobry czas na romanse lub podkręcenie atmosfery w związku. Jedynym, na co musisz uważać, są finanse. Zamiast spędzać środki na rzeczy materialne, poszukaj nowego systemu oszczędzania. 

Ryby

Neptun to twój patron, a więc jego ruch wsteczny wyjątkowo zadziała na twoje poczynania. Wykorzystaj ten czas na połączenie się ze swoją intuicją i wprowadzenie koniecznych zmian. Masz szansę zbudować solidne fundamenty pod przyszłość, którą widzisz oczyma wyobraźni. Znajdź czynności dające ci poczucie bezpieczeństwa. Zamiast rozpaczliwie szukać wrażeń w chaosie, zacznij czerpać przyjemność z uziemienia. Spokój ci posłuży. Poruszanie się powoli, bez presji otoczenia, jest wskazane, byś lepiej zrozumiała swój cel.