Horoskop na początek sezonu Strzelca:

Baran

Sezon Strzelca ma dla ciebie kluczowe pytanie. Czy to, w co wkładasz serce, jest tego warte? A może niepotrzebnie tracisz energię? Wszechświat da ci znać, że zasługujesz na więcej, niż dostajesz za cały swój trud. Jeśli inwestujesz czas w niewłaściwy sposób, będziesz musiała stanąć przed ważnym wyborem. Nie daj się omamić. Skorzystaj z nowych szans. Znajdujesz się u progu wartościowych zmian.

Byk

Strzelec skieruje twoją uwagę na sprawy sercowe. Zastanów się, czy twoje związki funkcjonują tak, jak tego oczekujesz. Bardzo możliwe, że korzystna zmiana powinna zacząć się właśnie od ciebie. Postaraj się być tą lepszą połówką. Zamiast bez przerwy wymagać od partnera, spraw mu przyjemność, tak bezinteresownie. Faza nowiu służy także zwalczaniu uzależnień i wcielaniu w życie nowej, zdrowej rutyny. 

Bliźnięta

W tym tygodniu pewne sprawy mogą przystopować twoją kreatywność. Musisz przezwyciężyć tę chwilową blokadę. Faza nowiu nadal trwa, a więc czas posiać nasiona, które wykiełkują w najbliższej przyszłości. Manifestuj i działaj - poczyń pierwsze kroki do realizacji nowych projektów. Powinnaś też usprawnić swoją codzienną rutynę. Nie pozwól, by ciągły stres zabierał ci zdrowie.

Rak

Strzelec uczy tego, jak w pełni być sobą i spełniać najśmielsze marzenia mimo wszystko. Czy w tej chwili żyjesz w zgodzie ze swoją duszą? A może nadal oglądasz się na innych? W tym tygodniu ośmiel się na twórcze działania, które odzwierciedlają twoje prawdziwe "ja". Nie bój się wychylić przed szereg. Nawet wrażliwe, nieśmiałe Raki mają w sobie wielką siłę przebicia.

Sezon Strzelca - od kiery trwa? Prognoza ogólna >>

Lew

Sezon Strzelca rozpali w tobie ogień. To miesiąc panowania twojego żywiołu. Wykorzystaj go na powrót do korzeni i spędzanie więcej czasu z tymi, których kochasz. Świat może poczekać - twoje prywatne sprawy są teraz najważniejsze. Zanurzenie się w swojej ciepłej, lwiej jaskini naładuje twoje baterie na czas zimy. Nie trać energii na toksycznych ludzi oraz powierzchowne, nic nieznaczące relacje. 

Panna

Ognista energia Strzelca zmieni twoje podejście do życia. Czas zdobyć nową wiedzę, przysiąść do pracy i zawsze mówić na głos to, o czym myślisz. Otrzymasz stymulację intelektualną, na którą czekałaś od kilku miesięcy. Pojawiające się nowe wyzwania będą wymagać twojej elastyczności. Jako ugruntowany znak zodiaku, niełatwo podejmujesz ryzykowne decyzje. Cóż, w tym tygodniu możesz nie mieć wyboru. Zaufaj temu, co proponuje los.

Waga

Wibracja Strzelca sprzyja finansom. Dba o to jego niebiański patron, Jowisz. Ile pieniędzy chciałabyś zarabiać? Oto najlepszy moment w roku na ustanawianie sobie nowych celów. Poproś o podwyżkę lub zacznij odkładać na zakup, który marzy ci się od miesięcy. Możesz też spróbować swojego szczęścia online, zakładając biznes przynoszący drobne zyski. Przeanalizuj budżet na kolejny rok. 

Skorpion

Myślisz, że znasz siebie na wylot, jednak zapominasz, że nadal się rozwijasz. Osoba, którą stajesz się w tym roku, jest zupełnie inna niż ty z przeszłości. Uczysz się nowych rzeczy, doświadczasz życia i podejmujesz dorosłe decyzje. Zaakceptuj swoje teraźniejsze "ja", bez dokonywania surowych porównań. Skoncentruj się na praktyce uziemienia. Twój duch powinien poczuć się bezpiecznie w rzeczywistości, jaką teraz projektujesz. 

Strzelec

Gdy zaczyna się twój sezon, obrastasz w piórka. Jesteś dumna z bycia brawurowym Strzelcem, który nie boi się płynąć pod prąd. Jednak nadal masz do odrobienia ważną lekcję. Nie rozwiniesz się, dopóki nie odpuścisz przeszłości i nie zaleczysz swoich dawnych ran. Uwolnij się od poczucia winy. Jesteś obciążona nadmiarem spraw, lecz żadna z nich nie ma już żadnego znaczenia. Żyj teraźniejszością. Przecież strzała, którą wypuszczasz z łuku, leci do przodu. Nie cofa się.

Koziorożec

Strzelec pyta: jak daleko się posuniesz, aby spełnić marzenia? Czy ta zachcianka jest warta ryzyka? Cóż, wysokie szczyty są trudne do zdobycia, ponieważ wymagają zwiększonej pracy. Jeśli naprawdę chcesz być z siebie dumna, wyciągnij wszystkie karty na stół. Podejmij wysiłek i pokonaj swój strach. Tylko skok na głęboką wodę sprawi, że znajdziesz się tam, gdzie tak bardzo chcesz być. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana.

Wodnik

Sezon Strzelca wskrzesi twojego ducha walki. Pora udowodnić swoją wartość w dziedzinie, na której znasz się najlepiej ze wszystkich. Końcówka roku wcale nie oznacza, że już możesz z ulgą spocząć na laurach. Sukces czeka tuż za rogiem, po co zwalniać tempo? Doświadczaj nowych rzeczy i korzystaj z życia. Daj się ponieść w zupełnie nowe miejsca przez przypadkowo napotkane osoby. Strzelec oraz Wodnik to szalone połączenie, które przyciąga najciekawsze akcje.

Ryby

Skrycie marzysz o spotkaniu swojej bratniej duszy. Kogoś, kto przyćmi sobą cały świat, z kim stworzysz partnerstwo jak Bonnie i Clyde. Tydzień fazy nowiu oraz płomiennego Strzelca sprzyja romantycznym manifestacjom. Jednak podstawowa zasada głosi, że powinnaś być szczera w swoich intencjach. Nie poznasz drugiej połówki, dopóki będziesz utrzymywać kontakt z eks. Oczyść swoją przestrzeń. Zachowuj się tak, jakby było w niej miejsce tylko dla jednej osoby - mężczyzny, którego dopiero masz poznać.