Horoskop tygodniowy na czerwiec 2020. Jak wpłynie na nas zaćmienie Księżyca?

Baran

W tym tygodniu powinnaś ważyć swoje słowa. Trwająca retrogradacja Wenus może sprawić, że w niewłaściwym momencie powiesz coś, czego tak naprawdę nie miałaś na myśli. A to ma szansę wywołać burzę. Zamiast poddawać się swoim emocjom, zachowuj się w sposób, który odpowiada osobie, jaką teraz się stajesz. Zaćmienie Księżyca w piątek otworzy przed tobą nowe ścieżki rozwoju osobistego. Bądź odważna i szczera w swoich działaniach. Ten miesiąc wynagrodzi cię za twoją zdolność do podejmowania ryzyka. 

Byk

Czerwiec dla Byków przynosi zamknięcie trudnych spraw związanych z miłością. Czas otworzyć serce oraz wsłuchać się w głos swojej intuicji. Widzieć rzeczy i ludzi takimi, jacy są. Znajdź poczucie stabilności w swoim wnętrzu. Tam nikt nie może ci go odebrać. Masz siłę, by sprostać zmianom, które teraz zachodzą w twoim życiu. Proces transformacji nigdy nie jest łatwy. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Przetrwasz. Tylko nie szukaj pocieszenia w zakupach, bo twoje finanse są pod znakiem zapytania!

Bliźnięta

Czas uzdrowić relację z samą sobą. Sprzyja temu zaćmienie Księżyca w Strzelcu. Bądź szczera ze swoją duszą i mów otwarcie o uczuciach osobie, którą kochasz. Twój związek poprawi się na lepsze dopiero, gdy uwolnisz się od swoich zahamowań. Nie pozwól, żeby wzorce wyniesione z dawnych relacji nadal rzutowały na chwilę teraźniejszą. W tym tygodniu Bliźniętom sprzyja aspekt Mars w Rybach, pobudzający kreatywność. Będziesz mieć głowę pełną pomysłów. Idź na żywioł w ich realizowaniu. 

Rak

W czerwcu wszystko, od twoich nawyków zdrowotnych po etykę pracy, powinno być poddane aktualizacji. U Raków rozpoczął się proces uzdrawiania, przygotowujący je na ich sezon. Czas wprowadzić zmiany, które realnie wpływają na lepszą jakość twojego życia. Zrób detoks od stresu i wyjedź za miasto lub oddaj się praktykom przynoszącym relaks. Tym, co najbardziej ci pomoże, jest optymizm. Porzuć swoje negatywne przekonania. Piątkowe zaćmienie Księżyca w Strzelcu będzie dla ciebie jak nowy start. 

Kąpiele leśne - japońska metoda na stres w czasach pandemii >>

 

Lew

Rób to co, kochasz, i dziel się swoim szczęściem. Czerwcowe, słoneczne, ciepłe dni naładują twoje akumulatory. Teraz, niczym wąż, zrzucasz starą skórę, by znów stać się najbardziej autentyczną sobą. Nie martw się opinią innych na twój temat. Skup się na tym, jak ty siebie postrzegasz. Piątkowe zaćmienie Księżyca obdarzy cię pewnością siebie oraz szczyptą romantyzmu. Z kolei Mars w Rybach może przywołać złe wspomnienia związane z eks. Jednak to nie czas, by rozdrapywać stare rany. Otwórz się na kogoś zupełnie nowego. 

Panna

Czerwiec przywróci ci wiarę w samą siebie. W tym tygodniu rób wszystko, na co masz ochotę. Kieruj się swoją wewnętrzną siłą i podziel się z innymi swoją mądrością. To twój czas na błyszczenie w towarzystwie oraz budowanie nowej sieci kontaktów. W kwestiach zawodowych podejmuj decyzje, które mają realny wpływ na przyszłość. Kieruj się rozwagą i nie dawaj dojść do głosu lękom o utratę tego, na co ciężko pracowałaś. Zaćmienie Księżyca w Strzelcu w piątek skieruje się na twoją sferę rodziny. Spuść z tonu. Otwórz się na tych, którym ufasz.

Waga

Aura zaćmienia Księżyca w Strzelcu sprawi, że poczujesz w sobie wielką kreatywność, przy jednoczesnym odczuwaniu niepokoju. Zaufaj intuicji i zacznij działać, zamiast narzekać na bieżącą sytuację. Na dniach może ci się przydarzyć rozmowa, która wpłynie na dalszy los twojego życia. Słuchaj uważnie oraz mów uczciwie o tym, czego chcesz. Twoje słowa tworzą twój przyszły świat. Słońce i Wenus teraz wspierają sferę miłości u Wag. Nie bój się marzyć o swojej bratniej duszy, a wkrótce przyciągniesz ją do siebie myślami. 

Skorpion 

Aspekt Słońce-Wenus, który przyświeca nam w tym tygodniu, skłoni cię do nazywania swoich pragnień. Zastanów się, czego tak naprawdę chcesz i z ufnością skieruj te prośby do Wszechświata. Mars rozświetla twój sektor emocjonalny. Mogą ogarnąć cię lęki związane z porzuceniem przez ukochanego. Pamiętaj, że prawdziwa miłość nie wymiera i zawsze znajdzie swoją drogę do ciebie. Zaufaj temu, co jest między wami oraz doceń siebie jako jednostkę. Samotność nie jest najgorszą rzeczą, jaka może cię w życiu spotkać.

 

Strzelec

Pod wpływem zaćmienia Księżyca w twoim znaku możesz doświadczać konfliktu z ukochanym. Jeśli twój związek ogranicza osobę, którą się stajesz, najwyższa pora się z niego wyswobodzić. Wolność, jakiej pragniesz, zapewni ci rozwój osobisty, hamowany przez drugą osobę. Czas podjąć dorosłą decyzję i zapewnić sobie wewnętrzną stabilność, niezależną od nikogo poza tobą samą. Odpuszczenie wyciągnie cię z chaosu. Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie dobre. Wsłuchaj się w swój wewnętrzny głos. 

Koziorożec

Kiedy Słońce spotyka Wenus, co ma miejsce w tym tygodniu, postaraj się znajdywać kompromisy, zamiast prowokować kolejne konflikty. Możesz być nieco emocjonalna i mieć problem z dokończeniem rozpoczętych spraw. Zamiast wpadać w stres, zrozum, że życie ma prawo toczyć się poza twoją kontrolą. W tym miesiącu spojrzysz na swoją codzienność z zupełnie nowej perspektywy. Wykażesz się też większą empatią wobec innych. Piątkowe zaćmienie Księżyca będzie sprzyjać rozmowom o swoich emocjach, toteż lepiej spędzić ten dzień z przyjacielem. 

Wodnik

W tym tygodniu nadarzy się okazja do tego, by polepszyć swoje kontakty społeczne i poczuć większą przynależność do świata. Ludzie doceniają twój indywidualizm. Czas pokazać im, co masz do zaoferowania. Poświęć uwagę codziennym rytuałom, które wpływają na twój wygląd oraz zdrowie. Znajdź pozytywne ujście dla emocji, które gromadzą się w twoim wnętrzu. Zamiast wywoływać dramat po to, żeby coś w końcu się zadziało, skup uwagę na projektach i wyjściach towarzyskich. Piątkowe zaćmienie Księżyca w Strzelcu natchnie cię ochotą do świętowania. 

Ryby

Nie trać wiary w siebie, bo w czerwcu zostaniesz doceniona przez swoje środowisko. Ludzie kochają cię za bezinteresowność i wielkie współczucie, które płynie prosto z twojego serca. Bądź sobą, a nie będziesz niezauważona. Zaćmienie Księżyca w Strzelcu to dobry moment, by upublicznić coś, z czym zbierasz się od dawna. Poczuj odwagę płynącą z tego zjawiska i zaufaj jego korzystnej energii. Aspekt Słońce-Wenus rzuci światło na twoje sprawy rodzinne. Pragnienia twoich bliskich mogą być sprzeczne z twoją własną wizją, toteż przygotuj się na konflikt. Mówienie jasno o tym, czego chcesz, pomoże ci wyklarować sytuację.