Horoskop tygodniowy na czerwiec 2020. Jak wpłynie na nas zaćmienie Księżyca?

Baran

W tym tygodniu powinnaś ważyć swoje słowa. Trwająca retrogradacja Wenus może sprawić, że w niewłaściwym momencie powiesz coś, czego tak naprawdę nie miałaś na myśli. A to ma szansę wywołać burzę. Zamiast poddawać się swoim emocjom, zachowuj się w sposób, który odpowiada osobie, jaką teraz się stajesz. Zaćmienie Księżyca w piątek otworzy przed tobą nowe ścieżki rozwoju osobistego. Bądź odważna i szczera w swoich działaniach. Ten miesiąc wynagrodzi cię za twoją zdolność do podejmowania ryzyka. 

Byk

Czerwiec dla Byków przynosi zamknięcie trudnych spraw związanych z miłością. Czas otworzyć serce oraz wsłuchać się w głos swojej intuicji. Widzieć rzeczy i ludzi takimi, jacy są. Znajdź poczucie stabilności w swoim wnętrzu. Tam nikt nie może ci go odebrać. Masz siłę, by sprostać zmianom, które teraz zachodzą w twoim życiu. Proces transformacji nigdy nie jest łatwy. Co nas nie zabije, to nas wzmocni. Przetrwasz. Tylko nie szukaj pocieszenia w zakupach, bo twoje finanse są pod znakiem zapytania!

Bliźnięta

Czas uzdrowić relację z samą sobą. Sprzyja temu zaćmienie Księżyca w Strzelcu. Bądź szczera ze swoją duszą i mów otwarcie o uczuciach osobie, którą kochasz. Twój związek poprawi się na lepsze dopiero, gdy uwolnisz się od swoich zahamowań. Nie pozwól, żeby wzorce wyniesione z dawnych relacji nadal rzutowały na chwilę teraźniejszą. W tym tygodniu Bliźniętom sprzyja aspekt Mars w Rybach, pobudzający kreatywność. Będziesz mieć głowę pełną pomysłów. Idź na żywioł w ich realizowaniu. 

Rak

W czerwcu wszystko, od twoich nawyków zdrowotnych po etykę pracy, powinno być poddane aktualizacji. U Raków rozpoczął się proces uzdrawiania, przygotowujący je na ich sezon. Czas wprowadzić zmiany, które realnie wpływają na lepszą jakość twojego życia. Zrób detoks od stresu i wyjedź za miasto lub oddaj się praktykom przynoszącym relaks. Tym, co najbardziej ci pomoże, jest optymizm. Porzuć swoje negatywne przekonania. Piątkowe zaćmienie Księżyca w Strzelcu będzie dla ciebie jak nowy start. 

Kąpiele leśne - japońska metoda na stres w czasach pandemii >>