Hilary Swank i Philip Schneider pobrali się w 2018 roku, na jesieni 2022 ogłosili za to radosną nowinę. 48-letnia aktorka zdradziła wtedy w programie Good Morning America, że spodziewa się... bliźniąt! - To jest coś, czego pragnęłam od dawna. Wreszcie mogę wyjawić, że będę mamą - powiedziała. Szczęśliwa Hilary nie szczędziła swoim fanom relacji i szczegółów z przebiegu ciąży. Sporo zdjęć i filmików zamieszczała na swoich mediach społecznościowych - relacjonowała zarówno prywatne ćwiczenia w domowej siłowni jak i bardziej oficjalne wizyty, pozowała przy choince i dokumentowała zmieniającą się z czasem sylwetkę.

Hilary Swank została mamą

Kilka godzin temu lauretka dwóch Oskarów (za Nie czas na łzy i Za wszelką cenę) podzieliła się zaś zdjęciem, na którym pozuje razem ze swoimi niedawno narodzonymi dziećmi. Opatrzyła je bardzo wymownym podpisem:
- It wasn’t easy. But boy (and girl!) was it worth it. Happy Easter! Posting from pure Heaven. - co możemy przetłumaczyć na: - Nie było łatwo. Ale chłopcze (i dziewczynko!) było warto. Wesołej Wielkanocy. Robię ten wpis z czystego nieba.

 

Hilary Swank i Philip Schneider mają więc synka i córeczkę. Świeżo upieczonym rodzicom oczywiście składamy gratulacje. Ps. baby boom trwa. Drugiego potomka spodziewają się także Kit Harington i Rose Leslie, których połączyła "Gra o tron". 

Czytaj także: Kit Harington i Rose Leslie spodziewają się drugiego dziecka. „Jestem przerażony” – wyznał gwiazdor „Gry o tron”