Kilka dni temu głośno było o córce Steve'a Jobsa, która pojawiła się w świątecznej kampanii Glossier, a na łamach prasy zadebiutowała kolejna córka gwiazdy. Tym razem chodzi o najstarszą latorośl Heidi Klum, czyli 16-letnią Leni. Obie panie pojawiły się właśnie w najnowszym wydaniu niemieckiego Vogue. 

Heidi Klum pozuje z córką na okładce magazynu. Jak wygląda 16-letnia Leni Klum?

"Moja droga Leni Klum, jestem z ciebie taka dumna. I nie dlatego, że wybrałaś tę ścieżkę. Wiem, że bez względu na to, którą drogą pójdziesz, będzie to twoja własna. Zawsze dokładnie wiesz, czego chcesz, a czego nie. Nie jesteś małą wersją mnie. I cieszę się, że teraz możesz pokazać, kim jesteś" - napisała na swoim instagramie Heidi Klum przy zdjęciu okładkowym, gdzie pozuje z nastoletnią córką. Do tej pory Leni Klum nie pojawiała się w mediach, w agencjach fotograficznych znajdziemy zrobione przez paparazzi zaledwie kilkanaście zdjęć sprzed lat. 16-latka postanowiła, że zostanie modelką, a jej debiutem w świecie mody jest właśnie sesja okładkowa ze sławną mamą dla Vogue Germany. Śliczna blondynka ma spore szanse na zrobienie kariery w branży. Na podobny krok zdecydowały się przecież kilka lat temu inne córki modelki - Gigi Hadid i Bella Hadid są od wielu sezonów gwiazdami kampanii i wybiegów, a pierwsze kroki stawiały pod okiem matki Yolandy Hadid. 

"Wiem, że bycie moją córką nie zawsze jest łatwe. Nigdy nie miałaś okazji, aby dorosnąć 'normalnie'. Ale co jest normalne? Dorastanie z trzema różnymi tatusiami prawdopodobnie też nie było. Ale masz talent, by wydobyć z tego wszystkiego to, co najlepsze.  (...) jesteś pewną siebie młodą kobietą, która walczy o swoje cele. A co ważniejsze: jesteś naprawdę wspaniałą osobą z sercem na właściwym miejscu. (...) A nawet jeśli często nie chcesz słuchać sprytnych rad swojej mamy, oto kolejna: nigdy nie rób czegoś, czego nie chcesz i zawsze słuchaj swojego przeczucia. Jestem pewna, że czeka Ciebie ekscytujący czas. Vogue to najlepszy sposób na rozpoczęcie kariery, o której marzysz. I nawet jeśli, jest mi trochę trudno pozwolić ci wejść do tego świata, zawsze zrobię wszystko, abyś była szczęśliwa i spełniła swoje marzenia. Jestem dumna, że ​​jestem twoją mamą!" - napisała Heidi Klum w swoim poście na instagramie.

Leni Klum urodziła się w 2004 roku. Jej ojcem jest Flavio Briatore, włoski przedsiębiorca i były dyrektor zespołów Benetton i Renault w Formule 1.

Heidi Klum i Leni Klum w Nowym Jorku, 2017 rok.