Od kilku miesięcy na rynku istnieje nowa platforma HBO o nazwie HBO Max. Do tej pory polski użytkownik internetu nie miał do niej dostępu, a dotychczasowym zastępstwem był serwis HBO GO. Przez długi czas nie ujawniano informacji na temat tego, kiedy nowa wersja trafi do naszego kraju i czy w ogóle. W ubiegłym roku podano w końcu, że chodzi o 2022. Choć abonenci mogą już obejrzeć część tytułów sygnowanych przez HBO Max, nadal nie mają wielu opcji. Kiedy będzie można zapisać się na nową wersję HBO?

HBO Max - znamy datę premiery platformy w Polsce!

Jako pierwsze informację podały najpopularniejsze serwisy technologiczne w Polsce, co więcej, ten news wyciekł przypadkowo. Serwis, którego właścicielem jest WarnerMedia zadebiutuje u nas już niedługo, bo za kilka tygodni. A dokładnie 8 marca 2002 roku. Istnieje już adres hbomax.com/pl, gdzie przez pewien czas widniała informacja o premierze, ale po kilku godzinach zdjęto datę z serwisu. 

A co z HBO GO? Według doniesień innych serwisów, znany nam serwis zostanie zastąpiony przez wersję Max i mimo nowych udogodnień cena abonamentu nie wzrośnie. Za to w USA mamy dwie opcje do wyboru: niższa cena z reklamami oraz bez spotów. A nawet więcej, ma być dostępna roczna opłata na świetnych warunkach finansowych. Co jeszcze? HBO Max da nam możliwość obejrzenia filmów i seriali w jakości Ultra HD, a także zwiększy limit urządzeń.