Harry Styles rozpoczyna intensywną promocję swojego nowego dzieła, którego premiera zaplanowana jest na najbliższy piątek. W wywiadzie dla Apple Music, gwiazdor opowiedział o tym jak pandemia wpłynęła na pracę nad najnowszym albumem zatytułowanym "Harry's House". Zdradził, że był to dla niego przełomowy i bardzo emocjonalny okres, który doprowadził do powstania jego trzeciego solowego albumu studyjnego. 

Harry Styles: o tworzeniu albumu w trakcie pandemii

„Przez naprawdę długi czas byłem przerażony tym, jak wyglądałoby moje życie, gdybym nie robił muzyki, nie brał udziału w programach, nie pracował” – powiedział Harry. - „I nagle stajesz w obliczu sytuacji, w której nie możesz tego robić. Nic nie ma znaczenia, ile masz pieniędzy, nie ma znaczenia, gdzie mieszkasz. Nie możesz podróżować, (...) nie możesz wyjść z domu. Nagle jesteś zmuszony nie być tym muzykiem, jesteś zmuszony być przyjacielem, bratem i synem, i tak dalej." - mówił  o pandemii. 

Dodał, również, że próbował patrzeć na te okoliczności przez pryzmat pozytywów: „właściwie czuję się, jakbym dostał szansę, aby skupić się na jednej rzeczy przez dłuższą chwilę(...). Byłem łaskawie obdarowany tym skradzionym czasem i pomyślałem sobie: „ Mogę po prostu zacząć robić rzeczy”.

Muzyk opowiadał o tym, że pandemia zmusiła go do refleksji dotyczącej jego kariery. Styles rewidował w głowie to czym się otacza, muzykę, której słucha i rzeczy, które ogląda i zrekonstruował podejście do własnej pracy. 

Harry Styles o nazwie albumu "Harry's House"

„Kiedy zacząłem tworzyć album, zdałem sobie sprawę, że nie chodziło o położenie geograficzne. To dużo bardziej wewnętrzna strefa."- zdradził gwiazdor.  .

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @harrystyles

Harry Styles: o kulisach swojej kariery 

28-latek zdradził, że zdał sobie w pewnym momencie sprawę z tego, że praca go pochłonęła i czuje potrzebę zbalansowania, życia zawodowego i prywatnego: „Omija cię wiele imprez urodzinowych i tego typu rzeczy. A potem w końcu zakłada się, że nie jesteś w stanie być na tych wszystkich okolicznościach” – powiedział Styles do Lowe. „I myślę, że to była jedna z rzeczy, o której pomyślałem:„ Och, chcę poświęcić chwilę, aby zainwestować trochę więcej czasu w zrównoważenie mojego życia. Praca nie jest dla mnie wszystkim, nie jest tym kim jestem, to jest coś, co robię. I nie chcę być definiowany jako osoba wyłącznie przez to, przez pracę.”

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy