Jeszcze nie zdążyłyśmy ochłonąć po premierze "Watermelon sugar", a Harry Styles już dołożył nam kolejnych wrażeń. Artysta podjął w współpracę z popularną aplikacją Calm (dostępną zarówno w systemie iOS, jak i Android), która ułatwia zasypianie, utrzymywanie głębokiego snu i medytację. Calm pomaga swoim użytkownikom wykorzystując różnorodne dźwięki - od białych szumów, przez relaksujące, popowe piosenki, aż po dobranocki, nagrywane przez najbardziej kojące głosy z branży muzyki i filmu. 

"Zrepostujcie, jeżeli śnicie o tym aby Harry Styles przeczytał Wam dobranockę" 

Taki Tweet pojawił się ostatnio na profilu aplikacji. Wystarczyła chwila, żeby fani artysty oszaleli: "Nawet nie próbujcie igrać z moimi uczuciami", "Jeśli to zrobicie, będę płakać ze szczęścia", "Proszę zróbcie to! Jego głos każdemu pomoże się zrelaksować" - pisali w odpowiedzi. Marka nie zawiodła - dobranockę zatytułowaną "Dream With Me", czytaną przez Harre'go znajdziecie już teraz w aplikacji Calm. To co, drzemka? 

Niestety, "Dream With Me", tak jak inne dobranocki w aplikacji dostępna jest tylko w abonamencie premium, jednak aby jej jednorazowo odsłuchać możecie skorzystać z tygodniowego okresu próbnego, do czego też zachęca marka. Teaser dobranocki znajdziecie powyżej! Harry Styles nie jest jednak pierwszym artystą, który użyczył głosu aplikacji. W Calm znajdziecie "Myth of the Baby Dragon" nagraną przez Kelly Rowland, "Wonder" opowiadaną przez Matthew McConaughey, "Painted Dreams" w wykonaniu Boba Rossa i "Song of the Sunbird" z głosem Leony Lewis. 

Czytaj też: Najpiękniejsze elementy z kolekcji polskich marek, które chcemy mieć na swoim stoliku nocnym [Do not disturb!]