Jeszcze niedawno sądzono, że miejsce Olivii Wilde zajmie Emily Ratajkowski. Zdjęcia z romantycznego wypadu do Tokio świadczyły o tym, że ta dwójka rzeczywiście miała się ku sobie, ale spontaniczne pocałunki nie zamieniły się w poważny romans. Modelka skutecznie studziła emocje. „Za każdym razem, kiedy jestem widziana w czyimś towarzystwie, ludzie mówią: »Och, są parą«. A jeśli po prostu spędzam z kimś czas? Nie umawiam się na randki dla związku” – tłumaczyła w swoim podcaście. Fani nie dają się przekonać i nadal każde wyjście z reprezentantką płci przeciwnej interpretują jednoznacznie. A jako że Harry Styles należy do wąskiego grona najpopularniejszych muzyków na świecie, nie narzeka na brak słynnych koleżanek.

Harry Styles i Taylor Russell są parą? Muzyk spędza z kanadyjską aktorką coraz więcej czasu

W czerwcu zagraniczne media zaczęły podejrzewać muzyka o sekretne randki z... Taylor Russell. Rówieśnica Harry'ego zawodowo zajmuje się aktorstwem. Największą rozpoznawalność przyniósł jej duet z Timothéem Chalametem w horrorze „Do ostatniej kości”, a następnie wspólne spacery po czerwonych dywanach. Wcześniej wystąpiła także w „Waves”, „Przewrotnym umyśle” i „Zagubionych w kosmosie”. Uwagę fandomu natychmiast zwrócił wiek aktorki odbiegający od metryki wcześniejszych partnerek artysty. Brytyjczyk ma na koncie głównie relacje ze starszymi od siebie kobietami.

Stephane Cardinale - Corbis/Corbis via Getty Images

Doniesienia o wzajemnej sympatii opublikował między innymi instagramowy profil DeuxMoi, którego administratorka bez ogródek przyznaje, że prezentowane przez nią treści nie zawsze są wiarygodne. „Przyłapani w Barcelonie – Harry Styles i Taylor Russell razem nad basenem. W miejscu obowiązywał zakaz robienia zdjęć” – czytamy.

W sobotę Russell wybrała się także na koncert rzekomego chłopaka. Nie byłoby w tym nic dziwnego, bo mnóstwo sław umila sobie tegoroczne lato zabawą na stadionach przy akompaniamencie piosenek Harry'ego Stylesa, Beyoncé i Taylor Swift. Jednak Kanadyjka podziwiała sceniczne popisy ze specjalnie wydzielonej strefy VIP, a kolejnego dnia wybrała się z wokalistą na szybkie zwiedzanie Wiednia. Czy naprawdę łączy ich coś więcej niż przyjaźń? Powstrzymujemy się od wyciągania pochopnych wniosków i jednocześnie życzymy im wszystkiego najlepszego – razem czy osobno.