Harry Styles i Olivia Wilde są razem

Początek tego roku przywitaliśmy newsem o tym, że wokalista i aktorka podobno się spotykają. Wtedy para widziana była razem na ślubie menadżera Harry'ego, Jeffa Azoffa, gdzie paparazzi sfotografowali jak gwiazdy trzymają się za ręce. Wtedy magazyn People, bazując na anonimowym źródle, podał, że para spotyka się od kilku tygodni. Podobno już wtedy Harry zapoznał Olivię ze swoimi przyjaciółmi przedstawiając ją jako swoją dziewczynę. 

Teraz jednak wszystkie domysły i plotki zostały potwierdzone. Harry od kilku tygodni był na planie filmu "My Policeman", który kręcono częściowo w Wenecji. Artysta wykorzystał swój pobyt na południu Europy i zrobił sobie chwilowe wakacje w Toskanii, gdzie dołączyła do niego Olivia. Aktorka podobno dołączyła do swojego ukochanego zaraz po tym jak spędziła czas w Londynie ze swoim synem, 7-letnim Otisem i 4-letnią córką Daisy, którymi wspólnie opiekuje się z byłym narzeczonym Jasonem Sudeikisem.

Kilka dni temu zauważono parę na spacerze w objęciach, a wczoraj zakochani zostali przyłapani na zdecydowanie bardziej namiętnej sytuacji.

Portal Page Six udostępnił właśnie zdjęcia zakochanych, którzy sfotografowani byli podczas namiętnych pocałunków i objęć na jachcie w Monte Argentario. Po zdjęciach widać, że Harry i Olivia nie mogą się od siebie odkleić, a 10-letnia różnica wieku absolutnie nie jest dla nich problemem.

Przypomnijmy, w połowie listopada Olivia Wilde rozstała się ze swoim długoletnim narzeczonym Jasonem Sudeikisem. Aktorzy poznali się w 2011 roku w programie Saturday Night Live i byli parą przez dziewięć lat. Doczekali się dwójki dzieci - sześcioletniego Otisa i czteroletniej Daisy. Podobno decyzję o rozejściu mieli podjąć na początku 2020 roku lub nawet w listopadzie 2019. Wilde znana jest z takich produkcji, jak "Dr House", "Wyścig z czasem", "Wyścig" i "Miasta miłości". Sudeikisa mogliśmy oglądać chociażby w "Millerowie", "Szefowie i wrogowie", "Bez smyczy", "Desperat".

Harry Styles wcześniej był związany z np. Kendall Jenner, czy Taylor Swift. Od 2017 do 2018 roku gwiazdor spotykał się z modelką Camille Rowe. Francuzka amerykańskiego pochodzenia była inspiracją dla muzyka przy tworzeniu płyty "Fine Line" z 2019 roku.