Kilka dni temu zachwycaliśmy się nowym teledyskiem Harry'ego Stylesa, a teraz się okazuje, że brytyjski idol jest prawdopodobnie w związku ze znaną aktorką!  To nie jest plotka wyssana z palca, amerykańscy dziennikarze zdobyli już wspólne zdjęcia pary. Co wiemy o ich relacji?

Harry Styles i Olivia Wilde są parą? Podobno spotykają się od kilku tygodni, co więcej, wokalista zabrał aktorkę na ślub swojego menadżera

Harry Styles spotykał się z kilkoma celebrytkami, ale nigdy nie epatował swoim związkiem w mediach, choć fani właśnie tego by chcieli. Czy tym razem będzie podobnie? Page Six podaje, że wokalistka spotyka się od kilku tygodni z Olivią Wilde. Skąd to przypuszczenie? 36-letnia aktorka aktualnie reżyseruje thriller psychologiczny "Don't Worry Darling", w którym gra... młodszy o 10 lat Brytyjczyk. To nie wszystko, para pojawiła się na ślubie menadżera Stylesa, Jeffa Azoffa. Ceremonia odbyła się na ranczu San Ysidro w Montecito, gdzie paparazzi sfotografowali, jak Olivia i Harry trzymają się za ręce. Magazyn People, bazując na anonimowym źródle, podaje że para spotyka się od kilku tygodni.

Nadal nie wierzycie w te doniesienia? Wspomniane Page Six ujawnia, że Harry Styles zapoznał Olivię Wilde ze swoimi znajomymi na ślubie, przedstawiając ją jako swoją "dziewczynę". Wszyscy mieli być zaskoczeni, ale zachwyceni. Na dodatek, piosenkarz wspomniał o Wilde w trakcie swojej przemowie, którą wygłosił przed 20 weselnikami. "Trzymał ją za rękę i całował" - cytuje amerykański serwis. Parze udało się przez jakiś czas wszystko ukryć w tajemnicy ze względu na zaledwie  10-osobową ekipę na planie filmu (z powodu obostrzeń sanitarnych) w Palm Springs. W tej samej miejscowości swój dom ma James Corden, przyjaciel Harry'ego - to właśnie tam zatrzymał się Styles. Harry podobno nie ma też problemu ze znaczną różnicą wieku. "Nie ma z tym problemu. Wyglądają na bardzo szczęśliwych".

Przypomnijmy, w połowie listopada Olivia Wilde rozstała się ze swoim długoletnim narzeczonym Jasonem Sudeikisem. Aktorzy poznali się w 2011 roku w programie Saturday Night Live i byli parą przez dziewięć lat. Doczekali się dwójki dzieci - sześcioletniego Otisa i czteroletniej Daisy. Podobno decyzję o rozejściu mieli podjąć na początku 2020 roku lub nawet w listopadzie 2019. Wilde znana jest z takich produkcji, jak "Dr House", "Wyścig z czasem", "Wyścig" i "Miasta miłości". Sudeikisa mogliśmy oglądać chociażby w "Millerowie", "Szefowie i wrogowie", "Bez smyczy", "Desperat".

Harry Styles wcześniej był związany z np. Kendall Jenner, czy Taylor Swift. Od 2017 do 2018 roku gwiazdor spotykał się z modelką Camille Rowe. Francuzka amerykańskiego pochodzenia była inspiracją dla muzyka przy tworzeniu płyty "Fine Line" z 2019 roku.