To była jedna z tych par, o której mówili wszyscy, choć sami zainteresowani swoją relację trzymali w ukryciu. Harry Styles i Olivia Wilde, bo o nich mowa, po prawie dwóch latach związku zdecydowali się zakończyć ten etap, a przynajmniej, jak cytują media na całym świecie, "zrobić sobie przerwę". Co było powodem tej decyzji?

Harry Styles i Olivia Wilde rozstali się? "Postanowili zrobić sobie przerwę" - podają amerykańskie media

Plotkowano o nich od samego początku, a brak oficjalnych oświadczeń, wspólnych wywiadów, tylko podkręcał te plotki. Dowodem na status ich związku były zdjęcia paparazzi czy posty na serwisach społecznościowych fanów, którzy przypadkowo spotkali Harry'ego Stylesa i Olivię Wilde razem. Wspólna promocja filmu "Nie martw się kochanie" również wywołała sporo emocji - obie gwiazdy nie chciały nawet zapozować do zdjęcia, zawsze obok nich stał ktoś z obsady. Jaki jest ich status obecnie? Wszystko wskazuje na to, że chodzi o rozstanie.

Jak podaje magazyn People, opierając się na wielu sprawdzonych źródłach, Harry Styles i Olivia Wilde zdecydowali się "zrobić sobie przerwę". To zaskakuje tym bardziej, że jeszcze kilka dni temu 36-letnia Amerykanka była widziana na koncercie 26-letniego Brytyjczyka, gdzie tańczyła ze swoją córką do jednego z jego utworów. A przez ostatnich kilka dni paparazzi złapali ich wielokrotnie jak wychodzili z tej samej siłowni.

 "On obecnie koncertuje i wyjeżdża. Ona skupia się na swoich dzieciach i pracy w LA. To wspólna decyzja" - podaje amerykański tabloid.

"Nadal są bliskimi przyjaciółmi" - twierdzi anonimowe źródło People. Za to inne podaje: "W tym momencie mają różne priorytety, które sprawiają, że są osobno... Publiczna presja była trudna. Mieli wzloty i upadki w trakcie tej relacji."

Harry Styles i Olivia Wilde: historia związku

Prawie dwa lata temu Olivia Wilde i Harry Styles zostali nazwani przez prasę parą. W styczniu 2021 gwiazdy przyszły razem na ślub Jeffreya Azoffa - menadżera piosenkarza. , a fotografom udało się uchwycić jak gwiazdy trzymają się za ręce. Oboje pracowali wtedy przy filmie "Nie martw się kochanie". Pod koniec kwietnia tego roku plotkowano nawet o zaręczynach pary, a sama aktorka była wielokrotnie widziana za kulisami koncertów piosenkarza. 

Wcześniej Olivia Wilde była zaręczona z  Jasonem Sudeikisem. Aktorzy poznali się w 2011 roku w programie Saturday Night Live. Para była razem przez 7 lat i wychowuje wspólnie dwoje dzieci: 8-letniego syna Otisa i 5-letnią córkę Daisy. Podobno decyzję o rozejściu mieli podjąć na początku 2020 roku lub nawet w listopadzie 2019. Wilde znana jest z takich produkcji, jak "Dr House", "Wyścig z czasem", "Wyścig" i "Miasta miłości". 

Natomiast Harry Styles wcześniej był związany z np. Kendall Jenner, czy Taylor Swift. Od 2017 do 2018 roku gwiazdor spotykał się z modelką Camille Rowe. Francuzka amerykańskiego pochodzenia była inspiracją dla muzyka przy tworzeniu płyty "Fine Line" z 2019 roku.