Harry Styles i Emily Ratajkowski są parą?

Czy Harry Styles i Emily Ratajkowski są parą? Niekoniecznie, chociaż wideo reporterów Daily Mail nie pozostawia wątpliwości co do jednego. Ta dwójka nie mogła odkleić się od siebie na ulicach Tokio, gdzie Harry Styles  koncertuje w ramach trasy, nomen omen, "Love on Tour". Wygląda na to, że jej tytuł wziął sobie nocno do serca.

Na nagraniu paparazzich tę dwójkę da się rozpoznać bez problemu. Emily ma na sobie ulubioną puchówkę North Face'a założoną na crop top i spódnicę maxi. Tańczy z Harrym w deszczu, po czym oparci o samochód namiętnie się całują. Nie da się też nie zauważyć, że oboje są w mocno szampańskim nastroju.


 

O tym, że po zeszłorocznym rozstaniu z Olivią Wilde Harry z kimś się spotyka wiadomo było od jakiegoś czasu. "Spotyka się z kimś od lutego, wszyscy jego przyjaciele wiedzą o nowym romansie. Choć to dopiero początek, wszystko jest na dobrej drodze, ale Harry chce zachować tożsamość nowej dziewczyny dla siebie" -  tak cytował niedawno informatorów bulwarowy brytyjski dziennik Mirror. Zagadka więc wydaje się być rozwiązana. Emily wprawdzie po złożeniu papierów rozwodowych i rozstaniu z Sebastianem Bearem-McClardem była łączona z seryjnym podrywaczem Perem Davidsonem, ale wkładamy już tego newsa do szuflady "nieaktualne". 

Czy Harry i Emily są więc parą na poważnie? To daleko posunięte wnioski, sądząc po tym, co modelka powiedziała ostatnio w swoim podcaście "High Low". „Myślę, że za każdym razem, gdy jestem z kimś widziana, ludzie mówią:„ Och, są w związku" A jeśli po prostu spędzam z kimś czas? Nie umawiam się na randki dla związku. Zdecydowanie jestem na to otwarta gdybym spotkał kogoś, kto pasowałby do mojego życia i chciałabym spędzić z nim czas. Ale póki co po prostu staram się cieszyć sobą i swoimi doświadczeniami" - oświadczyła Emily.