Hailey i Justin Bieberowie słyną ze swojego unikalnego stylu, który chętnie naśladują fani z całego świata. Modelka jest uznawana za jedną z największych trendsetterek swojego pokolenia, co wcale nie dziwi, bo na ogół jej looki to mistrzowskie wariacje modowe. 

Ich wybory stylizacyjne na wspólne wyjścia, najczęściej budzą jednak sprzeczne emocje. Prześmiewczo mówi się, że piosenkarz stosuje zasadę: "gdy ona nosi szpilki, ja zakładam kapcie". Czasami można wręcz pomyśleć, że z premedytacją wybierają outfity w całkowicie różnych stylach. Mimo że Hailey i Justin w zdecydowanej większości przypadków nie noszą dopasowanych stylizacji, tym razem było inaczej.  

Zobacz: Zapomnij o skinny jeans. W tym sezonie zakochałyśmy się w wygodzie i szerokich krojach.

Hailey i Justin w najmodniejszych spodniach sezonu

Hailey "zapostowała" na Instagramie zdjęciami z podsumowaniem 48 godzin urodzinowego świętowania. Jedno z nich to urocza fotografia modelki z mężem. 

Solenizantka wybrała czarny total look składający się z dwóch elementów garderoby, do których chętnie sięga w ostatnich tygodniach. Mowa oczywiście o  bomberce i loafersach z kwadratowym czubkiem. Look uzupełniła basicowym T-shirtem i owalnymi okularami. Wisienką na torcie były oversizowe spodnie z niskim stanem, które podtrzymała skórzanym paskiem ze złotą klamrą. 

Justin nie kontynuował monochromatycznej passy i wybrał stylizację w kolorach złotej jesieni. Sweter w odcieniu jasnego brązu skomponował z piaskowymi spodniami tego samego kroju, który wybrała jego żona. Przewieszone przez szyję kolorowe grzybki i czapka z daszkiem sprawiły, że cały look nabrał luźniejszego charakteru. 

Obszerne kroje typu wide leg czy puddle pants mają teraz swoje 5 minut w świecie mody.

Nie mam złudzeń - skinny jeans oficjalnie przechodzą na modową emeryturę. Ich miejsce na półce zajmują swobodne modele z szerokimi nogawkami - mówi jedna z naszych redaktorek mody. 

Ten sam fason spodni w stylizacji Hailey i Justina to oficjalny zwiastun, że już wkrótce zaczniesz zakradać się do szafy ukochanego, nie mówiąc o tym, że role mogą się odwrócić. 

Zobacz: Jesienią 2023 Fancuzki wymieniają jeansy na te spodnie. Istnieje duża szansa, że identyczne masz już w swojej szafie