Hailey Bieber zdradza swoje inspiracje modowe

Podczas swojego ostatniego występu w programie The Tonight Show, które prowadzi Jimmy Fallon, 25-letnia modelka zdradziła, w jaki sposób dostała się do świata mody i spojrzała wstecz na swoje dawne inspiracje modowe, które dziś pomogły jej stworzyć swój własny, unikatowy styl. Celebrytka zdradziła, że zdecydowanie je największą inspiracją była jej mama, której styl podziwiała od dziecka. To właśnie dzięki mamie, Hailey Bieber odkryła swoją pasję do mody. Kiedy już rozpoczęła pracę w modelingu, inspiracjami były dla niej największe nazwiska branży, takie jak Kate Moss, Christy Turlington, czy Naomi Campbell. Jednak supermodelki nie były jedynymi osobami, od których Hailey czerpała inspiracje. Jak gwiazda sama przyznała, była także bardzo zainspirowana modą Hannah Montany, w którą wcielała się Miley Cyrus.

„W serialu Hannah Montana nosiła stroje, które starałam się odtworzyć, ponieważ uważałam, że są po prostu wszystkim” - zdradziła Hailey.

Hailey  Bieber podbija świat beauty

Wywiad ukazał się zaraz po premierze nowej linii kosmetyków do pielęgnacji skóry Hailey - „Rhode”. Celebrytka wielokrotnie podkreślała, że zaraz obok mody, jej największą pasją jest właśnie pielęgnacja skóry i dlatego zdecydowała się na założenie własnej marki. 

"Zawsze byłam osobą, która - i tak jest do dziś -przywiązuje się do rutyny. Jestem osobą, która bardzo rygorystycznie podchodzi do kwestii pielęgnacji skóry. Czułam, że przez ostatnie prawie 10 lat pracy w tej branży, mogłam naprawdę rozwinąć swoją filozofię piękna i doszłam do punktu, w którym powiedziałam: 'Chcę stworzyć wyselekcjonowaną, linię kosmetyków, która będzie odpowiednia dla każdego’”- powiedziała Hailey.