Hailey Bieber znalazła przepis na sprzedażowy sukces. Przedsiębiorcza gwiazda odkryła, że nic nie przemawia do wyobraźni klientów tak skutecznie, jak kulinarne inspiracje. Właśnie dlatego Rhode składa fanom modelki obietnicę skóry lśniącej niczym pączek skąpany w lukrowej glazurze i ust o smaku soczystych truskawek. Promocji nowych produktów niemal zawsze towarzyszą narodziny tiktokowych trendów (ostatnio letnie owoce zastąpiło już korzenne cinnamon cookie butter). Apetyt wzrasta w miarę jedzenia pod każdą szerokością geograficzną. Internauci ze wszystkich stron świata dopytują o plany globalnej ekspansji urodowej marki. Nie zniechęcają ich nawet doniesienia o błyskawicznie wyprzedających się nakładach. „Miałam limitowaną edycję w koszyku, nie zdążyłam opłacić zamówienia, kiedy na stronie pojawił się komunikat sold out” – piszą rozczarowani fani.

Hailey Bieber zaliczyła wpadkę przy okazji premiery nowego produktu. Fanka wytknęła brak znajomości mapy

Przy tak dużym zainteresowaniu zespół Rhode z pewnością nie narzeka na nudę w pracy. A nadmiar obowiązków sprzyja potknięciom. Podczas gdy założycielka marki zmieniała stroje na wydarzeniu poświęconym nowej peptydowej kuracji do ust, podwładny sprawujący pieczę nad mediami społecznościowymi stracił czujność. Kiedy pod jednym z postów na Instagramie padło pytanie o dostawę asortymentu na Alaskę, napisał: „Ciężko pracujemy, aby Rhode wkrótce było dostępne w kolejnych państwach”. Obserwatorka szybko zauważyła, że północno-zachodnia część kontynentu jest jednym z pięćdziesięciu stanów USA, a nie osobnym krajem.

rhode / instagram.com

Błąd był najprawdopodobniej prozaiczny i wynikał z nieuwagi. Moderator zapewne nie ma rażących braków w dziedzinie geografii, a jedynie lekkomyślnie skopiował odpowiedź przygotowaną dla fanów z Europy czy Azji. Po tygodniu ekipa Rhode zreflektowała się i usunęła komentarz. Na jego miejsce zawitała wczoraj zgodna z programem nauczania odpowiedź: „Tak, Rhode aktualnie realizuje wysyłki na terenie wszystkich stanów i terytoriów zależnych”. Oczywiście drobnemu potknięciu bardzo daleko jest do wizerunkowego kryzysu, a wielbiciele Hailey Bieber wybaczą idolce wszelkie niedociągnięcia. Najlepszym dowodem są rozchwytywane jak świeże bułeczki pączki kosmetyki.