Paryski tydzień mody trwa w najlepsze dając naszym zmysłom niezapomniane obrazy z kolekcji największych domów mody. Również stylizacje influencerek, stylistek, czy redaktorek  przybywających do francuskiej stolicy mody karmią nasze oczy niesamowicie wyszukanymi outfitami, dostarczając nam niemało inspiracji. Wystarczy spojrzeć na Hailey Bieber, która kilka dni temu pojawiła się nad Sekwaną w oszałamiającym, monochromatycznym looku, wynosząc go na wyższy poziom, a co za tym idzie dając nam kolejny powód, aby skórzana kurtka stała się no. 1 jesiennej stylizacji.

Klasyczna forma skórzanej, czarnej kurtki, którą miała na sobie Amerykanka, dodała jej niepowtarzalnego sznytu. Kurtka pochodzi od Philosophy di Lorenzo Serafini, z wiosennej kolekcji na 2022 rok. Pod okryciem wierzchnim zapinanym na zamek skrył się czarny golf. Hailey zdecydowała się na połączenie górnej części garderoby ze spodniami cargo, które stworzyły bardzo modny look. Spodnie z wywiniętą talią od marki Trussardi z szeroką nogawką, można dostać na oficjalnej stronie brandu w cenie ponad 3 300 zł. Swój outfit pani Bieber uzupełniła kozakami na wysokiej szpilce od Balenciagi. Podkręcając swój monochromatyczny styl, 25-latka zdecydowała się na małą torebkę na ramię w kształcie klepsydry również od luksusowej marki Balenciaga, dostępnej w cenie ponad 13 000 zł. Końcowym akcentem całej stylizacji stały się grube, złote kolczyki oraz owalne okulary przeciwsłoneczne z logo na metce Balenciaga.

Hailey Bieber kolejny raz ugruntowała swoją pozycję jako It-girl, dzięki odpowiedniemu wyczuciu stylu i podejściu do mody, udowadniając, że często to nie ulica czerpie z wybiegów, ale wybiegi wzorują się tym, co nosi ulica.