Historia związku Hailey i Justina zaczyna się 5 lat temu. Po około 10 latach burzliwej relacji, kanadyjski piosenkarz zdecydował się zakończyć (nie po raz pierwszy) związek ze swoją ówczesną partnerką. Selena Gomez, bo o niej mowa i Justin Bieber byli wówczas u szczytu swojej popularności i cieszyli się armią oddanych fanów. Minęły zaledwie dwa miesięce od rozpadu ich związku, gdy młody gwiazdor ogłosił światu, że zaręczył się z śliczną blondynką, modelką Victoria's Secret Hailey Baldwin. 

Hejt skierowany w stronę Hailey Bieber 

Fani Seleny byli zdruzgotani i niemalże natychmiast całą winę za rozstanie przerzucili na Hailey. Pomimo tego, że ta sytuacja miała miejsce prawie 5 lat temu, do dzisiaj opętani obsesją na punkcie tego trójkąta użytkownicy mediów społecznościowym zaogniają konflikt. Widząc problem szykanowania żony Biebera, Selena Gomez zdecydowała się interweniować. W zeszłym roku świat obiegły zdjęcia, na których obecna partnerka piosenkarza i jego ex pozują wspólnie, zamykając usta złośliwym komentatorom. Kilka miesięcy później Gomez słysząc pogłoski o groźbach skierowanych w kierunku Hailey nawoływała do zaprzestania i prosiła o pozostawienie w spokoju swojej koleżanki z branży. 

Żona Justina wyznała kilka tygodni temu, że w tym roku doświadczyła bardzo ciężkich momentów, które sprawiły, że początek 2023 roku był jednym z najtrudniejszych i najsmutniejszych okresów w jej dorosłym życiu. 
haileybieber / instagram.com

haileybieber / instagram.com

Hailey Bieber o posiadaniu dzieci

W najnowszym wywiadzie z The Sunday Times Hailey opowiedziała o swoim podejściu do dzieci i planach związanych z powiększeniem rodziny. Modelka wyznała, że krytyka z jaką musi się mierzyć na co dzień paraliżuje w niej chęć posiadania dzieci: „Tak bardzo chcę mieć dzieci, ale się boję. Wystarczy, że ludzie mówią różne rzeczy o moim mężu lub moich przyjaciołach. Nie wyobrażam sobie konfrontacji z ludźmi, którzy mówią o moim dziecku” – powiedziała 26-latka w wywiadzie. W dalszej części rozmowy Hailey wyznała, że początkowo planowała mieć dzieci bardzo młodo, jej podejście się jednak zmieniło. „Myślę, że miałam to zakorzenione w mojej głowie, że chcę mieć dzieci od razu i że chcę mieć dzieci bardzo, bardzo młodo.” Modelka zdała sobie jednak sprawę, że ma jeszcze dużo czasu na zostanie matką i postawiła na rozwój swojej ścieżki biznesowej. Jak można było usłyszeć w rozmowie Justina z Ellen Degeneres, popiera on w pełni decyzję swojej żony: „Myślę, że Hailey wciąż ma kilka rzeczy, które chce osiągnąć jako kobieta i myślę, że po prostu nie jest jeszcze gotowa. Uważam, że to jest w porządku” – powiedział wówczas.